Sorry, Jonah... Jane Fonda ewidentnie nie była ubawiona twoim dowcipami. I wcale się nie dziwimy

Jonah Hill podczas gali Złote Globy 2016 wręczał jedną z nagród. Komik postanowił przebrać się za niedźwiedzia - w nawiązaniu do roli Leonardo DiCaprio w filmie "Zjawa". Na tym "zabawne" żarty się nie skończyły.

Jonah Hill i Channing Tatum podczas gali Złote Globy 2016 wręczali pierwszą  nagrodę wieczoru - dla najlepszej aktorki drugoplanowej w filmie dramatycznym. Jedną z nominowanych w tej kategorii była Jane Fonda, która uważnie przysłuchiwała się zapowiedzi pary aktorów. I chyba nie do końca zrozumiała dosyć osobliwe poczucie humoru komika.

Jonah Hill i Channing Tatum

Paul Drinkwater / AP / AP

Hill na scenę wszedł w stroju niedźwiedzia. Chciał w ten sposób nawiązać do filmu "Zjawa", w którym Leonardo DiCaprio przeżył atak tego drapieżnika. Przebraniu towarzyszyły żarty, którzy widzowie w USA obejrzeli w wersji ocenzurowanej. Dopiero po gali trafiły one do sieci z wszystkimi przekleństwami.

Mam na sobie wstążeczkę z okazji Dnia Świadomości Miodu. Dlaczego? Po prostu miód jest ku****ko dobry. Chciałem to wszystkim uświadomić  - zaczął.

Na koniec dodał:

W tym studiu jest kilka głów, które chętnie bym później uderzył. Ale nie bądźcie na mnie źli, pamiętajcie, że jestem niedźwiedziem! Mam to wszystko w d*** - oznajmił wśród śmiechu publiczności.

Ale jedna osoba się nie śmiała.

Gdyby spojrzenie mogło zabić, Jane Fonda zostałaby już aresztowana za podwójne morderstwo - podsumował żartobliwie sytuację "Daily Mail".

A może Wam "niedźwiedzie żarty" bardziej przypadły do gustu?

EK

Więcej o:
Komentarze (6)
Sorry, Jonah... Jane Fonda ewidentnie nie była ubawiona twoim dowcipami. I wcale się nie dziwimy
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 6 razy 6

  Mina faceta z prawej jest jeszcze lepsza od miny Fondy.

 • Gość: kotek na plotek

  Oceniono 2 razy 2

  News z d.... Jej mina była taka sama przed i po dowcipie. Po prostu dowcip był słaby a pani po prostu ma klasę i nie ryczała ze śmiechu jak reszta. Tak czy inaczej dałem się złapać na tego pseudo newsa.

 • Gość: stary

  Oceniono 1 raz 1

  "Hanoi Jane" nie śmiała się ? żal....

 • Gość: Żydożerca

  Oceniono 1 raz 1

  A co ona taka ponura? Miłujący pokój wyznawcy Allacha z chęcią pomogą jej się rozerwać. I w przeciwieństwie do żartów Hilla to pewnie żydorczość uzna za poprawną politycznie rozrywkę.

 • Gość: d41

  0

  gdzie tu ten zart?

 • 53danuta

  0

  Niech sie uczy od Baraca jak powinno sie prowadzic czy to Zlote Globy czy inne,:-)))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX