Cheryl Fernandez-Versini ROZWODZI SIĘ po 18 miesiącach małżeństwa. Powód jeszcze ciekawszy

Cheryl Fernandez-Versini, Jean Bernard Fernandez-Versini

Cheryl Fernandez-Versini, Jean Bernard Fernandez-Versini (Bulls)

Cheryl Fernandez-Versini po 18 miesiącach małżeństwa rozstała się z francuskim restauratorem, Jeanem-Bernardem Fernandezem-Versinim. Powodem rozpadu związku były różnice nie do pogodzenia oraz... bariera językowa.

Cheryl Fernandez-Versini (wcześniej Cheryl Cole) bierze rozwód. Taka informacja pojawiła się w zagranicznych mediach. W 2014 roku wzięła ślub z Jeanem-Bernandem Fernandezem-Versinim. Para pobrała się bardzo szybko - wystarczyły zaledwie 3 miesiące znajomości, aby stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz okazało się, że nie są już razem. "The Sunday Mirror" donosi, że do zerwania doszło już kilka miesięcy temu:

Była wokalistka Girls Aloud zerwała z Jeanem-Bernardem pięć miesięcy temu - dowiadujemy się z artykułu.

Podobno między jurorką "X Factora" a francuskim restauratorem są różnice nie do pogodzenia. Cheryl zbyt szybko podjęła decyzję o ślubie, co potwierdza informator magazynu:

W końcu Cheryl zdała sobie sprawę, że za szybko wyszła za mąż. Wpadła w sidła romansu - skomentowała osoba z otoczenia gwiazdy.

Okazało się, że gorące uczucie jakie ich połączyło, nie może stanowić fundamentu udanego małżeństwa, które przetrwa wiele lat. Między małżonkami było zbyt wiele różnic - podobno nie do pogodzenia.

Z czasem dla obojga stało się jasne, że są różnymi ludźmi z różnych światów.

The way he looks at her tho!???? @cherylofficial @jeanbernard.fernandezversini #cheryl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cheryl Fernandez-Versini (@cherylfernandezversini_)

The way he looks at her tho!???? @cherylofficial @jeanbernard.fernandezversini #cheryl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cheryl Fernandez-Versini (@cherylfernandezversini_)

Mimo różnic chcą jednak zachować przyjacielskie relacje.

Skupiają się na tym, aby pozostać przyjaciółmi. Rozwód jest polubowny i oboje mówią, że zawsze będą ze sobą blisko.

Ostatnio byli widziani razem w październiku na przyjęciu urodzinowym. Mimo rozstania małżonkowie podobno nadal spędzają ze sobą czas. Jednak ich relacje bardziej przypominają przyjacielskie. Dziennikarze "DailyMail" spekulują, że jednym z ważniejszych powodów osłabienia więzi małżeńskich jest bariera językowa. Cheryl jest Brytyjką a Jean-Bernard Francuzem. Na stronie magazynu dowiadujemy się:

Cheryl nie mówi po francusku. On niewiele mówi po angielsku. Co to za związek, kiedy ona nie mówi po francusku, a on po angielsku? Mogliby być w trójkącie z tłumaczem - piszą dziennikarze "Daily Mail".

No cóż. Wydawałoby się, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Niemniej mamy nadzieję, że Cheryl znajdzie szczęście - do trzech razy sztuka!

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (16)
Cheryl Fernandez-Versini ROZWODZI SIĘ po 18 miesiącach małżeństwa. Powód jeszcze ciekawszy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 2 razy 2

  od wielu lat chodza plotki, ze Cheryl i Kimberley Walsh sa para a wszystko inne to przykrywka.

 • Gość: znawca

  Oceniono 2 razy 2

  Tak to jest jak się żeniaczki zachciewa po 3 miesiącach znajomości. Totalna głupota i dowód na to, że ci ludzie są niedojrzali i krótko mówiąc - naiwni. A ten gość mógłby bez charakteryzacji grać w filmach o kosmitach. Może Cheryl zobaczyła go w końcu na trzeźwo i stąd rozwód?

 • smith81

  Oceniono 2 razy 0

  jest bardzo ładna i bardzo głupia.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Kurczę, brałbym, tylko nie wiem, czy żona się zgodzi:D:D:D

 • Gość: gosc

  0

  Gość wygladajakby miał wodogłowie.

 • Gość: Marek

  0

  Jeżeli nie jesteś w stanie nauczyć się języka osoby którą kochasz (tym bardziej że nie chodzi o jakiś mega trudny egzotyczny język), a przynajmniej to nie ma sensu się żenić, bo wiadomo z góry że bez wspólnego języka to nie przetrwa.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  I CH im W DE

 • Gość: isi

  Oceniono 2 razy 0

  No cóż...ja takie kobiety nazywam idiotkami, nic dziwnego, że faceta nie utrzyma przy sobie skoro ma ptasi móżdżek......wygląd to nie wszystko

 • Gość: .

  Oceniono 2 razy 0

  Ta kobieta jest tak sztuczna, pozbawiona talentu, że aż zęby bolą. Sądzę, że to nie tylko "bariera językowa". W telewizji nie da się jej oglądać, od razu mam zatwardzenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX