Tina Turner ma 76 lat, ale niewiele się zmieniła od czasu zdjęcia po prawej. "Simply the best"!

ZI
10.01.2016 06:30
Tina Turner

Tina Turner (EN)

Tina Turner rzadko pokazuje się na salonach. A szkoda, bo prezentuje się naprawdę świetnie!

Tina Turner pojawiła się w środę na Dutch Musical Awards jako gość specjalny, by wręczyć nagrodę dla producenta muzycznego Joopa Van Den Ende. Choć piosenkarka ma już 76 lat, na wielkiej gali wyglądała znakomicie. Niejedna młodsza koleżanka z branży mogłaby jej pozazdrościć wdzięku i elegancji. Po prostu "simply the best"

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TINY TURNER >>

Tina Turner po ogłoszeniu zakończenia kariery muzycznej zniknęła z mediów. Obecnie mieszka w Zurychu, w Szwajcarii, skąd pochodzi jej mąż i wieloletni przyjaciel, producent muzyczny, Erwin Bach. Piosenkarka wzięła ślub z 59-latkiem w 2013 roku. Wówczas spadła na nią fala krytyki za bardzo niezwykłą suknię ślubną. Ba, "Telegraph" uznał ją za jedną z najgorszych, jakie powstały.

 

Tina Turner, Erwin BachScreen"Hello"

To drugie małżeństwo artystki. W latach 1962-1978 była żoną Ike'a Turnera, który zrobił z niej gwiazdę, ale jednocześnie maltretował ją fizycznie i psychicznie.

ZI

POLUB NAS

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (19)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  nkwd

  Oceniono 13 razy 9

  To jest właśnie prawdziwa G W I A Z D A !
  Tak jest - "Simply the best" !
  Chylę czoła, bo to kobieta niezwykła. Przeszła w życiu tyle złego, że kilka osób można byłoby obdzielić. A jednak dała radę, silna, wytrwale dążyła do celu.
  180 milionów sprzedanych albumów i singli mówią same za siebie. To najlepiej sprzedająca się piosenkarka rockowa w dziejach.
  Piękny głos, piękna dusza, wspaniała uroda.

 • avatar

  vahoo

  Oceniono 10 razy 4

  Artystka, której nie tylko z przyjemnością się słucha, ale i ... patrzy

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  zdjęcie 17 to Tina i Cher???? to przecież Drag Quuens... Chyba "autor" do końca nie wiem, kim są obie panie i jak naprawdę wyglądają...

 • avatar

  Gość: Żydożerca

  Oceniono 1 raz 1

  To nie Tina i Cher w 2011. To dwie ostatnie Miss Holocaustu.

 • avatar
 • avatar

  tinaturner

  0

  Oh, I've found that man on 17 photo as "Tina Turner"... Larry Edwards, impersonator!

 • avatar

  tinaturner

  0

  17 photo - not Tina & Cher, but drug queens or impersonator actors. By the way, not look alike, especially "Tina" ... :(

 • avatar

  Gość: Ammm

  0

  To jest prawdziwa Artystka, bez żadnych skandali, głos jak na ten wiek to już rzadkość. Po prostu Tina Turner jest legendą w światowej muzyce.

 • avatar

  Gość: emilia

  0

  I weź to ogarnij temat zeby w ogóle dożyć jej wieku, a po drugie żeby trzymać sie jak ona! Ledwo mi 30 wpadło a moje ciało przestało współpracować, pozbieranie go do kupy i doprowadzenie do stanu użyteczności zajęło mi tyle co kuracja z iqgreen... mam nadzieję, ze utrzymam ten stan chociaż do 40 :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX