;

Dorota Wellman o Magdzie Gessler: Nie gotuje, do "DD TVN" przychodzi z kucharzem. Boję się jej... Mocne!

Dorota Wellman

Dorota Wellman (Kapif)

Magda Gessler, kiedy przychodzi do "DD TVN" nie gotuje samodzielnie, a jej włosy "są wszędzie" - takie rewelacje zdradziła Dorota Wellman.

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda na kulinarnym firmamencie. Jej program "Kuchenne rewolucje" jest jednym z najchętniej oglądanych programów o gotowaniu. Sama jednak rzadko daje popis umiejętności kucharskich, woląc przy tym, by określano ją jako restauratorkę i kreatorkę smaku. Potwierdza to Dorota Wellman, która w książce "Jak zostać zwierzem telewizyjnym", opisuje, jak wygląda wizyta Magdy Gessler w programie "DD TVN".

Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie - napisała.

To prawda, bujna fryzura Magdy Gessler raczej nie zmieściłaby się pod czepkiem, jaki zwyczajowo nosi się w kuchni, gdzie przestrzega się norm sanitarnych. Pamiętajmy jednak, że gotowanie na ekranie to show, a tu jego składnikiem jest także imponujących rozmiarów fryzura restauratorki.

Zobaczcie, jak Dorota Wellman przepytuje Karolinę Malinowską w sprawie sprzedawania wizerunku dzieci.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (10)
Dorota Wellman o Magdzie Gessler: Nie gotuje, do "DD TVN" przychodzi z kucharzem. Boję się jej... Mocne!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • madforit

  Oceniono 4 razy 4

  Wielkie mi rety. Każdy kto ma choc troche wiedzy na temat knajpianego biznesu w Warszawie wie, ze Gessler robi tylko wokół siebie szum a knajpy prowadza za nią fachowcy

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 3

  Ego Wellman bardzo uroslo odkad zaczela wystepowac w reklamach Lidla. Co wcale nie oznacza , ze nie ma racji w wypadku Gessler i jej klakow w garach.

 • danuta1952

  Oceniono 2 razy 2

  Gessler jest na bakier z gotowaniem. Jej wypowiedzi , na temat dodatkow, czesto są karygodne.Np. smazyc tylko na oleju słonecznikowym, ryby nalezy przechowywac nie wypatroszone i nie myte, pęczek koperku do rosołu.........itd

 • Gość: AS

  Oceniono 6 razy 2

  WSZYSTKICH KRYTYKUJE CHAMSKA

 • Gość: Anka

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo dobrze że w Polsce mamy taką osobę jak p, Gessler. Przecież to jest rozrywka. Nasza kultura gotowania była niska.Skatalogowanie dobrach przepisów i zaproponowanie konsumentom jest dobre. Przecież nie można opierać się tylko na kuchni chłopskiej w 90 % czyli zacierkach i ogórku kiszonym.Wellman też sama się nie ubiera tylko ją obierają żeby nie wyglądała jak przysłowiowa baba z targu,To jest magia TV i kina.

 • Gość: grubaska

  0

  Wellman jest tłusta i bardzo zarozumiała. Nie urasta pani Gessler do pięt.

 • Gość: iwo

  Oceniono 11 razy -1

  Pani Dorota lubi wszystkich krytykować , widać są ludzie ,którzy się na wszystkim znają najlepiej .

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy -2

  obie te baby do jednego kotła dużo wody dużo soli i duży gaz ---- a po 3 godzinach intensywnego gotowania wylac wszystko do szamba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX