Emma Thompson 20 lat temu wyglądała tak. Patrząc na jej córkę mamy déja vu. UDERZAJĄCE podobieństwo

Emma Thompson należy do grona najzdolniejszych aktorek. Nie wiemy, czy córka odziedziczyła po niej talent, ale urodę - na pewno.

Emma Thompson pojawiła się w środę na premierze musicalu Guys & Dolls w Londynie, gdzie towarzyszyła jej córka Gaia Romilly Wise. Kiedy oglądamy stare zdjęcia aktorki, myślimy: wow, co za podobieństwo!

Emma Thompson, Gaia Romilly WiseEast News, Bulls

Nastolatka styl ubierania przejęła po mamie, gdyż obie zdecydowały się na bardzo nieformalne stylizacje: spodnie i długie płaszcze oversize. Gaia ma dopiero 16 lat, ale coś czujemy, że wyrośnie na piękną kobietę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mimo młodego wieku, nastolatka ma bardzo poważne podejście do życia. Wzorem matki, z zapałem działa w stowarzyszeniu Greenpeace. Choć jej aktywność nie została doceniona przez rówieśników, którzy uznali ją za "hipisowską" ( i Gaia zdecydowała się na prywatne nauczanie), Thompson na pewno jest z córki dumna.

WJ

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Emma Thompson 20 lat temu wyglądała tak. Patrząc na jej córkę mamy déja vu. UDERZAJĄCE podobieństwo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fanizymiko

    Oceniono 8 razy 4

    To "uderzające podobieństwo" wzięło się prawdopodobnie z tego, że jakiś szanowny Redachtor przed spłodzeniem tego materiału pierdyknął się gumowym młotkiem w czółko....

  • Gość: karamba

    Oceniono 4 razy -4

    No rzeczywiście - jest tak samo przeciętnej urody jak matka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX