Emma Thompson 20 lat temu wyglądała tak. Patrząc na jej córkę mamy déja vu. UDERZAJĄCE podobieństwo

07.01.2016 17:30
Emma Thompson, Gaia Romilly Wise

Emma Thompson, Gaia Romilly Wise (East News/Bulls)

Emma Thompson należy do grona najzdolniejszych aktorek. Nie wiemy, czy córka odziedziczyła po niej talent, ale urodę - na pewno.

Emma Thompson pojawiła się w środę na premierze musicalu Guys & Dolls w Londynie, gdzie towarzyszyła jej córka Gaia Romilly Wise. Kiedy oglądamy stare zdjęcia aktorki, myślimy: wow, co za podobieństwo!

Emma Thompson, Gaia Romilly WiseEast News, Bulls

Nastolatka styl ubierania przejęła po mamie, gdyż obie zdecydowały się na bardzo nieformalne stylizacje: spodnie i długie płaszcze oversize. Gaia ma dopiero 16 lat, ale coś czujemy, że wyrośnie na piękną kobietę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mimo młodego wieku, nastolatka ma bardzo poważne podejście do życia. Wzorem matki, z zapałem działa w stowarzyszeniu Greenpeace. Choć jej aktywność nie została doceniona przez rówieśników, którzy uznali ją za "hipisowską" ( i Gaia zdecydowała się na prywatne nauczanie), Thompson na pewno jest z córki dumna.

WJ

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fanizymiko

    Oceniono 5 razy 3

    To "uderzające podobieństwo" wzięło się prawdopodobnie z tego, że jakiś szanowny Redachtor przed spłodzeniem tego materiału pierdyknął się gumowym młotkiem w czółko....

  • Gość: karamba

    Oceniono 1 raz -1

    No rzeczywiście - jest tak samo przeciętnej urody jak matka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane