Książę George poszedł do przedszkola! Wrażenia? "Wszystko dobrze" [ZDJĘCIA]

06.01.2016 18:00
Książę George

Książę George (Screen z Twitter.com/Kensington Palace)

Książę George poszedł do przedszkola. Pałac pokazał zdjęcia dokumentujące to historyczne i jednocześnie bardzo urocze wydarzenie.

Książę George poszedł do przedszkola. Jako 2-latek jest już na to wystarczająco dorosły. Pałac Kensington na Twitterze ujawnił zdjęcia przedstawiające małego księcia żwawo maszerującego z tornistrem na plecach.

Dzisiaj książę George był pierwszy dzień w przedszkolu w Norfolk - brzmi komunikat przy jednym ze zdjęć.

Książę George od dzisiaj uczęszczać będzie do Westacre Montessori School znajdującego się blisko rodzinnej rezydencji jego rodziców, Anmer Hall w Norfolk.

Książę, ubrany w modną niebieską pikowaną kurtkę, stoi z tornistrem na plecach na przeciwko ściany przedszkola, uśmiecha się i podziwia mural. Niestety, nie podano, kto zrobił zdjęcia, ale możemy domyślać się, że było to któreś z dumnych rodziców.

To wielki krok milowy dla każdego młodzieńca - i niezwykle ważny dla przyszłego króla - skomentował to "Daily Mail".

Dodał też, że George był przekonany, że spędzi tam tylko kilka godzin, żeby było mu potem łatwiej przy lekcjach.

Wszystko poszło dobrze - podaje informator serwisu.

Wspomniany serwis informuje, że koszt edukacji przedszkolnej księcia George'a to około 33 złotych za godzinę (5,5 funta) i jednocześnie 180 złotych dziennie (33 funty), co i tak jest o wiele tańszą opcją od podobnych obiektów w Londynie.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (46)
Książę George poszedł do przedszkola! Wrażenia? "Wszystko dobrze" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: seth.destructor

  Oceniono 19 razy 17

  Dobrze, że oni tam jakichś Elbanowskich nie mają. Zaraz by się okazało, że za młody, chcą go pozbawić dzieciństwa, a w ogóle przedszkole nie jest przygotowane na księcia

 • Gość: dsm21

  Oceniono 16 razy 14

  U nas tylko "gorszy sort" ludzi "zabiera" swoim dzieciom dziecinstwo, wysylajac je JUZ w wieku 6 lat do szkoly. Ten "lepszy sort" bedzie hodowal przyszlych gornikow, przeciez Polska weglem stoi.

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 12 razy 12

  Widocznie Brytyjczycy przygotowują dzieci do życia w społeczeństwie i do odnoszenia sukcesów. W Polsce wielu uważa, że najważniejsze jest dzieciństwo przy mamusi i zabawa w domu -- dlatego Polacy są indywidualistami, nie potrafią pracować grupowo na wspólny sukces i ciągle się żrą

 • Gość: Dana

  Oceniono 7 razy 7

  Szkoda,że Anglicy nie mają Elbanowskich,już oni by im wybili przedszkole dla księcia.Książę ma od urodzenia uczyć się na króla i siedzieć w zamku.

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 5

  No tak, książe George moze, ale polskie sześciolatki za głupie !

 • Gość: ja w UK

  Oceniono 6 razy 4

  w UK nie ma żłobków. Nursery to przedszkole dla dzieci od 6 m-cy do 4 / 5 lat.

 • Gość: ismena

  Oceniono 12 razy 4

  Mój wnuczek poszedł do przedszkola - do przedszkola- nie do żłobka, jak skończył 1 rok i 6 m-cy ! Był bardzo szczęśliwy, opiekę miał wspaniałą ! Wyrósł na mądrego, dającego sobie radę w każdej sytuacji nastolatka. Świetnie się uczy i jest bardzo inteligentny. Szkoda, ze w Polsce dzieci są opóźnione w rozwoju ... ;)

 • Gość: iza

  Oceniono 2 razy 2

  dziwne,że nikt z komentujących nie próbuje dotknąć metody Montessori, za wikipedią jedno zdanie:
  "Metoda ta kładzie nacisk na swobodny rozwój dzieci. Przeciwstawia się systemowi szkolnemu, tłumiącemu aktywność dzieci, którego symbolem była dla Marii Montessori „szkolna ławka”.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane