Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska przyjaźnią się. A w pracy rywalizują? "Ona wysoka i pewna siebie, a ja...". Naprawdę?!

Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska swoją przyjaźnią potwierdzają tezę, że przeciwieństwa przyciągają się.

Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska przyjaźnią się i jest to ostatnio jedna z bardziej medialnych i, co tu dużo kryć, sympatycznych przyjaźni w show-biznesie. Obie są aktorkami, a poznały się grając razem w teatrze. I choć nie była to przyjaźń od pierwszego spojrzenia (Zborowska nawet uznała Wierzbicką za "wieśniarę"), to w końcu przekonały się do siebie.

Dzwonimy do siebie i umawiamy na szybką kawę czy krótką rozmowę. Rano też zaczynamy dzień od telefonów do siebie. A jak już uda nam się spotkać na obiad, to gadamy przynajmniej cztery godziny - opowiada Marta Wierzbicka o szczegółach przyjaźni w rozmowie z "Rewią".

Na pierwszy rzut oka Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska to ogień i woda. Wierzbicka, która przecież do najspokojniejszych istot nie należy, nie może nawet równać się temperamentem z energetyczną Zborowską. Z tego też powodu nie rywalizują o role.

Nigdy. Jesteśmy z Zochą tak różne, że jedna drugiej nie zagraża. Ona wysoka i pewna siebie, ja nieco niższa i mniej temperamentna. Ale kiedy się spotykamy, dzięki tym różnicom świetnie się uzupełniamy. Myślę, że praca nigdy nie zniszczy naszej przyjaźni, ponieważ obie mamy do wszystkiego dystans i trzeźwe podejście.

Zobaczcie, jak różnice w temperamencie objawiły się, gdy przyjaciółki rozmawiały z naszym reporterem:

JZ

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska przyjaźnią się. A w pracy rywalizują? "Ona wysoka i pewna siebie, a ja...". Naprawdę?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 1 raz 1

    Faktycznie się uzupełniają. Ta Zborowska płaskawa jakaś:D

  • Gość: JaJo

    Oceniono 2 razy -2

    Co sie Wierzbickiej w twarz stalo? Nie za wczesnie wypelniacze i botox? Zborowska naturalna, Wierzbicka faktycznie wies i to betonowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX