Fanka skomentowała post Zuckerberga na Facebooku. "Chciałabym, żeby moje wnuczki miały takich chłopaków". Ale odpowiedź!

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg (Facebook.com/zuck)

"Zawsze mówię moim wnuczkom, żeby w szkole interesowały się 'nerdami'. Mogą później wyrosnąć na Marka Zuckerberga" - komentarz takiej treści znalazł się pod postem założyciela Facebooka. Zuckerberg odpowiedział w przewrotny sposób.

Mark Zuckerberg podzielił się z fanami na Facebooku swoimi noworocznymi postanowieniami. Biznesmen szczegółowo przedstawił wizję usprawnienia funkcjonowania swojego mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zuckerberg chciałby kontrolować głosem temperaturę, oświetlenie i muzykę, mieć możliwość łatwego podglądu pokoju kilkumiesięcznej córki. Wspomina też o usprawnieniach w pracy.

 

Every year, I take on a personal challenge to learn new things and grow outside my work at Facebook. My challenges in...

Posted by Mark Zuckerberg on 3 stycznia 2016

 

Wywód biznesmena zrobił spore wrażenie na fanach, zwłaszcza na jednej ze starszych użytkowniczek. Pani Darlene stwierdziła, że życzyłaby sobie takich chłopaków dla swoich wnuczek.

Powtarzam moim wnuczkom, by w szkole interesowały się 'nerdami'. Któregoś dnia mogą wyrosnąć na Marka Zuckerberga! - napisała.

Na komentarz biznesmen odpowiedział osobiście. Podziękował za komplement? Nie do końca.

Nawet lepiej byłoby zachęcić je, by same były "nerdami" i zostały w przyszłości wynalazcami - odpowiedział Zuckerberg.

 

Screen z Facebooka Marka ZuckerbergaFacebook.com/zuck

EK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Fanka skomentowała post Zuckerberga na Facebooku. "Chciałabym, żeby moje wnuczki miały takich chłopaków". Ale odpowiedź!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Aaa

    Oceniono 4 razy 0

    Odpowiedź godna świeżo upieczonego ojca córki ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX