Beata Tadla przekłada ślub przez sytuację w TVP. Komentuje: To nie jest dobry moment. Nic nie zależy...

Beata Tadla, Jarosław Kret

Beata Tadla, Jarosław Kret (Kapif/WBF)

Beata Tadla, w obawie przed utratą posady w telewizji publicznej, zdecydowała się odłożyć swoje prywatne plany. Ślub z Jarosławem Kretem obędzie się w bliżej nieokreślonym terminie.

Beata Tadla znajduje się teraz w krytycznym punkcie swojej kariery. W związku ze zmianami jakie mają zajść w TVP, dziennikarka może stracić pracę. Przyszłość nie rysuje się w kolorowych barwach. Wiadomo już, że Tomasz Lis nie będzie prowadził swojego autorskiego programu. Być może podobny los czeka również i Tadlę. Od dłuższego czasu jest na celowniku posłanki Krystyny Pawłowicz, która kilkukrotnie wymieniła nazwisko w dziennikarki w swoich postach na Facebooku. Mimo że to są, jak sama określa, jej prywatne poglądy, to i tak nie zmienia faktu, że taki scenariusz może się urzeczywistnić. Posłanka PiS określiła dziennikarkę jako "funkcjonariuszkę odrzuconego układu". Atmosfera w TVP nie jest zbyt przyjemna, w związku z tym Beata Tadla postanowiła zmienić swoje plany związane z zamążpójściem.

W wypowiedzi dla "Twojego Imperium" była oszczędna w szczegółach, jednak wiadomo, że do ślubu prędko nie dojdzie:

Nie chcę rozmawiać o moim życiu prywatnym ani zawodowym. To naprawdę nie jest dobry moment. Nie chcę też odnosić się do spekulacji na temat mojej niepewnej przyszłości w TVP. W tej sprawie nic nie zależy ode mnie, tylko od kierownictwa telewizji. Oczywiście mogę mieć nadzieję, że wszystko dobrze się dla mnie skończy, ale na razie niczego nie planuję. Zobaczę po prostu, co przyniesie mi nowy rok. Jak w takim nastroju myśleć o ślubie? - skomentowała tygodnikowi.

Beata TadlaKapif

Jak wiemy, sytuacja w mediach publicznych zmienia się dynamicznie. Zobaczymy co czas pokaże. Być może wszystko unormuje się szybciej niż myślimy. Wówczas nie będzie przeszkód, aby planować ślub z Jarosławem Kretem.

 

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (10)
Beata Tadla przekłada ślub przez sytuację w TVP. Komentuje: To nie jest dobry moment. Nic nie zależy...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewqa

  Oceniono 1 raz 1

  ładna kobieta,i sympatyczna,szkoda,ze karłowata.Natomiast Kret mało ciekawy

 • jimmy12

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem po co odchodziła z TVN'u, gdzie miała pewną robotę. Trzeba myśleć trochę bardziej perspektywicznie.

 • Gość: alex

  Oceniono 3 razy 1

  smiechu warte - krytyczny punkt kariery tzn co? zabraknie kasy na wojaze i zbytki ? - w dooopach i glowach dziennikarzy ( i nie tylko, czesci politykow i tzw. gwiazdom sceny ) sie poprzewracalo a potem dziwia sie ze ludzie maja ich dosc

 • Rafał Duński

  0

  Pora pożegnać się z TVP1 i może urodzić dziecko? Obsrana przez niemowlę pielucha śmierdzi mniej niż to co robiła Tadla mając namaszczenie tuskowatych. Ale ich czas się skończył a tusk spiie+dolił ze zwoim lokajem Grasiem i kochanką wydepilowaną blondynką

 • xouveyer11

  0

  Może jak złoży samokrytykę, posypie głowę popiołem,powie, że tak naprawdę zawsze wierzyła w zamach smoleński i po cichu kocha się w Kaczyńskim...? Jak się zeszmaci to zostanie?

 • Gość: fotograf

  0

  W miedzyczasie pajac znajdzie sobie nowy obiekt, przed ktorym bedzie tancowal i podskakiwal...

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 4 razy 0

  Po co Wy Tadle i Lisy braliscie sie za propagande dla PO? Zapomnieliscie, ze kiedys chcieliscie byc dziennikarzami? Po co bylo Wam te upolitycznienie?

 • Gość: kkk

  Oceniono 4 razy 0

  czas na czystki i nowe twarze w telewizji, bo na obecne patrzeć już nie można

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX