Wyrzucili go z "Warsaw Shore". Paweł Cattaneo ma nowy pomysł na siebie. Pomógł mu były Edyty Herbuś

04.01.2016 10:15
Paweł Cattaneo zawsze mógł się pochwalić zadbanym ciałem i powodzeniem u kobiet. Postanowił wykorzystać swoje zalety, popracował nad ruchem, sylwetką i... został tancerzem erotycznym!

Pamiętacie Pawła z "Warsaw Shore"? Przystojny Cattaneo o włoskich korzeniach uwielbiał dziewczyny z wzajemnością, a od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę spędza na siłowni. Miłość do pań nie skończyła się dla niego najlepiej - po konflikcie z członkami "Ekipy" i uderzeniu byłej/obecnej dziewczyny, Eweliny, wyrzucono go z programu. Chłopak pilnie ćwiczył, chwalił się, że nawrócił się na zdrowy tryb żywienia i przystopował z alkoholem.

Jakie są efekty? Paweł pochwalił się, że po tygodniach prób i pracy nad figurą, został oficjalnie przyjęty do zespołu "Bad Boys".

Mam dla Was OFICJALNE info... Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem,że zaskoczę Was jeszcze nie raz,że szykuję coś naprawdę grubego... - napisał na Instagramie. - Teraz kiedy jest to pewne,po wieeeelllluuu godzinach spędzonych na sali z chłopakami,godzin spędzonych w Warszawie, ciężkich treningach na siłowni, by zmienić swoje ciało tak, by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek, aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji, mogę potwierdzić informację, że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BAD BOYS TEAM.

Najbardziej znanym członkiem ekipy tancerzy erotycznych jest Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś, który zdążył się już pochwalić fotografią z "nowym nabytkiem" bandu.

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

Czekacie na ich pierwsze wspólne występy? ;)

 

Obraz u mamy wisi ekipy BadBoys ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

 

jus

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (12)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  to ten warszawski burdel???? --dobra reklama - brawo wy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Whore, teraz zespół machający interesami. Co za różnica?

 • Gość: nina

  Oceniono 1 raz 1

  szkoda, ze go wyrzucono, właściwie nic takiego nie zrobił. W tym programie to nie Paweł powinien zostać wyrzucony, a mała Ania, bo jest patologią i jej agresywne zachowania o 100 % prze4kraczają to co zrobił Paweł. Także inni wielokrotnie przekraczali normę. Patologia mała Ania i puszczalska Magda dawono powinny byż poza tym programem.

 • Gość: wikx

  0

  Kocham Go !

 • Gość: mega

  0

  chyba kuttaneo :)

 • ja01

  0

  jest się czym chwalić ...

 • Gość: Jacek

  0

  Dziwi że w ogóle ktoś odważny wpuścił taki program w telewizji i czemu lub komu on ma służyć? Może być że ja się mylę bo pokazywanie takiego marginesu społecznego ludzi,którzy nie znają naszego języka,ma być edukujące młodzież po to aby nie byli tacy sami.

 • Gość: xxc

  0

  magda musi być non stop na psychotropach lub narkotykach.. Coś obrzydliwego. Rypie się na całego , bez żadnych hamulców, zero inteligencji, zero ogłady, mniej niż zero, identycznie jak mała ania - totalna patologia. Gorzej niż patologia.

 • Gość: azor

  0

  co za lesbijki, są antyreklamą lesbijek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane