;

Bernadeta Krynicka to "sejmowa modnisia". Dekolty, obcisłe żółte spodnie, a teraz TO

Bernadeta Krynicka w dwóch różnych stylizacjach tego samego dnia

Bernadeta Krynicka w dwóch różnych stylizacjach tego samego dnia (EN)

Bernadeta Krynicka wprowadziła nową jakość na sejmowe korytarze. Jeden dzień, dwa posiedzenia, dwie stylizacje. Posłanka zyskała już miano "modnisi".

Bernadeta Krynicka ma 45 lat, pochodzi z Łomży i debiutuje jako posłanka na Sejm z ramienia PiS-u. Choć w sejmowych ławach zasiada dopiero od kilku tygodni już zdążyła na siebie zwrócić uwagę. Nie chodzi jednak o przekonujące przemówienia, lecz stylizacje... Fakt.pl już nadał jej nawet miano "sejmowej modnisi".

Jeśli uważacie, że to tytuł daleko przesadzony, powinniście poddać swój pogląd powtórnej refleksji. Bernadeta Krynicka naprawdę wyróżnia się stylizacjami na tle innych posłanek. Dekolty? Jaskrawe kolory? Żadna z tych rzeczy nie stanowi dla niej problemu. Posłanka bawi się stylizacjami. Łączy różne odcienie, wybiera różne fasony sukienek, zakłada seksownie podkreślające talię żakiety, ba! Raz nawet przyszła do Sejmu w KOMBINEZONIE.

 

<< ZOBACZ STROJE KRYNICKIEJ >>

 

Ekstrawagancka - jak na polskie warunki - garderoba to jednak nie wszystko. Teraz Krynicka przeszła samą siebie i jednego dnia miała dwie różne stylizacje na dwa różne posiedzenia. Co ciekawe, artykuł, w którym wspomniano zamiłowanie  posłanki do mody, udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. A co jeszcze ciekawsze weszła jeszcze w polemikę z internautami, a w przypadku wcześniejszych postów robiła to sporadycznie i dość wybiórczo.

Bernadeta Krynicka odpowiada internaucieScreen z Facebook.com/bernadetakrynickapl/

Podobają Wam się stylizacje "sejmowej modnisi"? Ma szansę przyćmić Agatę Dudę?

 

 

ZI

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (144)
Bernadeta Krynicka to "sejmowa modnisia". Dekolty, obcisłe żółte spodnie, a teraz TO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wawiak57

  Oceniono 37 razy 31

  Przy tej szlachetnej twarzy, w co jest ubrana traci na znaczeniu. Szata nic tu nie uratuje.

 • Gość: b

  Oceniono 36 razy 20

  Widać prowincję na kilometr. Ruda głowa to znak rozpoznawczy Polek na zachodzie jakieś 15 lat temu, co już było obciachem.

 • Gość: aqw987

  Oceniono 21 razy 17

  Bazarowy szyk.

 • Gość: Elizabeth

  Oceniono 20 razy 14

  No coz - tandetnie niestety,wszystko jest tanie i byle jakie, rude wlosy passé , zacieta twarz tym bardziej ,na kilku zdjeciach jest ok ale kobieto przefarbuj te wlosy , bedzie lepiej -

 • Gość: weteran

  Oceniono 16 razy 12

  Z Łomży ,
  z PiS-u.
  To wiele tłumaczy, gust również

 • Gość: dawno.urodzony

  Oceniono 16 razy 12

  zobaczyłem facjatę i nie miałem cienia wątpliwości, że to posłanka PiS... ich się rozpoznaje po wyglądzie... no bo jak otworzą aparat gębowy, to już tylko się potwierdza przynależność...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX