Jennifer Lawrence nie wytrzymała i przerwała wywiad. Ale miała bardzo dobry powód

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence (Screen z Youtube.com/Smosh)

Cóż, nawet Jen może tego nie wytrzymać... Co tym razem zrobiła niekwestionowana ulubienica mediów i posiadaczka milionów fanów na świecie? W szczytnym celu poddała się najbardziej absurdalnemu wywiadowi świata.

Rozmawiający z Jennifer Lawrence Anthony Padilla z kanału "Prank it Fwd" był przekonany, że jego zadaniem jest wkręcić Jennifer podczas tego wywiadu. Testował jej cierpliwość na rozmaite sposoby.

 

W końcu stało się - Jen nie wytrzymała, zerwała zestaw mikrofonowy i wybiegła z pomieszczenia, w którym odbywała się rozmowa. Zaraz potem weszli tam jej koledzy z planu: Josh Hutcherson i Liam Hemsworth z pytaniem:

Kto tu rozmawiał przed chwilą z Jennifer?!

Wyglądało niemal na to, że zanosi się na bójkę... Ale wszystko skończyło się dobrze, bo był to tylko piętrowy żart i to na dodatek zrealizowany w szlachetnym celu.

Jennifer LawrenceScreen z Youtube.com/Smosh

Anthony nie wiedział, że tak naprawdę to on był tu wkręcany! Jennifer od początku współpracowała z kolegami z filmu "Igrzyska śmierci", którzy pod przewodnictwem Dylana Miceli-Nelsona pogrywali sobie z prowadzącego. Kim jest Dylan? To bardzo sympatyczny chłopak, który wymyślił całą tę śmieszną rozgrywkę. Dylan cierpi na dystrofię mięśni, porusza się na wózku. Cały odcinek, który oczywiście natychmiast stał się viralem oglądanym przez setki tysięcy ludzi, miał na celu szerzenie wiedzy o tej ciężkiej chorobie.

Brawo Jen! Jak zwykle zrobiłaś coś nie tylko zabawnego, ale i dobrego dla innych!

Gosia Tchorzewska

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
Jennifer Lawrence nie wytrzymała i przerwała wywiad. Ale miała bardzo dobry powód
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Ellie

    0

    Po pierwsze rozmawiał z nią Ian Hecox z kanału Smosh, po drugie to właśnie dla swojego kanału to nagrywał, a po trzecie dodaliście video które zostało bez ich zgody wstawione poza ich kanałem

  • Gość: FajnaJest

    0

    gwiazdynago.wordpress.com/2015/12/31/jennifer-lawrence-nago-zobacz-juz-teraz-paczka-prywatnych-hot-fotek-jennifer-lawrence/ gorąca jest o.O

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX