Gwen Stefani i Blake Shelton podobno JUŻ się zaręczyli. Tymczasem jego była żona... To naprawdę DZIWNE

Gwen Stefani i Blake Shelton parą są od niespełna 3 miesięcy, ale wygląda na to, że ich uczucie rozwija się wyjątkowo szybko. Piosenkarz w lipcu rozwiódł się z żoną. Jak Miranda Lambert reaguje na najnowsze doniesienia o zaręczynach? Dość nietypowo.

Gwen Stefani w sierpniu ogłosiła rozstanie z mężem. Para rozwiodła się po 13 latach małżeństwa, a powodem była niewierność Gavine'a, który od dłuższego czasu miał romans z nianią swoich (i Gwen) dzieci. Z kolei Blake Shelton w lipcu rozwiódł się z Mirandą Lambert, z którą ślub brał 3 lata temu. Wiadomość o tym, że Stefani i Shelton mają romans zelektryzowała zachodnie media. Artyści od listopada są niemal nierozłączni i wygląda na to, że związek, mimo krótkiego stażu, jest już na bardzo "poważnym" poziomie.

Choć na razie Gwen i Blake nie wypowiadali się o ślubie, pojawiły się informacje, że para zdążyła się zaręczyć.

Źródło "OK! Magazine" potwierdza, że gwiazdor country 'myśli o diamencie' - podaje "InTouchWeekly". - Oglądał już nawet pierścionki zaręczynowe!

Ile w tym prawdy na razie nie wiadomo, ale piosenkarze pojawili się w niedzielę na meczu footballu i wyglądali na przeszczęśliwych oraz bardzo zakochanych.

Uwadze mediów nie umknął też zadziwiający ruch byłej żony nowego chłopaka Stefani, Mirandy. Gwiazda country zaczęła... obserwować Gwen na Twitterze.

Miranda Lambert, Gwen StefaniTwitter.com/screen

 

To przypadkowy "follow" czy zawarcie pokoju? - zastanawia się "Cosmopolitan". - Na pewno pokazuje to, że nie ma pomiędzy nimi wojny.
Pozwoli jej to oglądać zdjęcia i wpisy Gwen - wyjaśnia "Daily Mail". - Na pewno wie, że liderka "No Doubt" zamieszcza sporo na temat swojego życia z jej byłym mężem.

Dziwne? A może zupełnie normalne? Mamy nadzieję, że Stefani nie czuje się teraz osaczona i nie przestanie pokazywać fotografii z ukochanym.

 

Blake Shelton i Gwen Stefani z przyjaciółmiTwitter.com/screen

 

jus

Więcej o: