Komentarze (23)
Agnieszka Szulim znika z mediów? Zaskakujący komentarz na Instagramie. Nam powiedziała więcej. "Planuję..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: EEE

  Oceniono 5 razy -1

  Agnieszko, ty sama nie pochylasz się nad informacjami i nie sprawdzasz ich rzetelności, które rozpowszechniasz w swoim plugawym programie "na językach". Twoja wypowiedz śmierdzi hipokryzją. Pozdrawiam cię i życzę więcej obiektywności w nowym roku

 • rhonek

  Oceniono 2 razy -2

  A może by Pani poodpoczywała jeszcze dłużej,co? Brak programów z Pani udziałem to jedynie strata dla modnych nastolatek podniecających się życiem celebrytów, jedziem śniadań na pl. Zbawiciela i pracą wtedy kiedy się chce. Wartości propagowane przez Panią z programach są płytkie i niosą niewiele pożytku, bo na pewno nie humoru. Czy nie mogła by Pani wyjechać gdzieś dalej i zająć się pracą. Pracą, a nie zabawą w pracę dając przykład tym zapatrzonym z Panią nastolatką. Może zamiast kolejnego modnego ciucha postara się Pani stworzyc w tych mlodych ludziach potrzebę ciekawości, rzetelności, cierpliwości, wartości i ...myślenia, a nie ślepego powielania swoich wzorców, he?

 • Oceniono 3 razy -3

  nareszcie doswiadczyla na sobie to , co sama wyczynia w swoim plotkarskim programie na jezykach ,Nareszcie będzie można otworzyć lodowke , bo nie wyskoczy z niej p. SZ. !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX