Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski rozstali się? Sprawa miała być przesądzona, a tymczasem... "Poznała przyszłą teściową"

Olga Bołądź, Mikołaj Roznerski

Olga Bołądź, Mikołaj Roznerski (KAPIF)

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski już nie są parą - taka informacja obiegła media za sprawą "Faktu". Według najnowszych medialnych doniesień, rozstanie nie miało miejsca.

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski są razem od dwóch lat i wygląda na to, że - wbrew doniesieniom "Faktu"  - nic się w tej kwestii nie zmieniło. Ponoć silne charaktery aktorów doprowadziły ich do rozstania, a plotki podsyciło samotne pojawienie się Bołądź na premierze filmu "Słaba płeć?". "Dobry tydzień" dementuje jednak tę informację:

W rzeczywistości, mimo mocnych osobowości Olgi i Mikołaja i wybuchowych charakterów obojga, ich uczucie nie jest zagrożone. Para nadal planuje wspólna przyszłość. Aktorka poznała już przyszłą teściową i ma o rodzinie partnera bardzo dobre zdanie.

Wygląda na to, że Bołądź i Roznerskiego więcej łączy niż dzieli. Aktorzy podzielają wspólne pasje, takie jak zamiłowanie do sportów ekstremalnych, ale - przede wszystkim - wychowują wspólnie dzieci ze swoich poprzednich związków, 3-letniego Bruna i 5-letniego Antosia.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz także
 • Kto by nie chciał mieć za tatę takiego gwiazdora jak Mark Wahlberg? No cóż, coś czujemy, że Ella chętnie by się w tym momencie z kimś zamieniła miejscami ;) Mark Wahlberg nas rozbroił! Miny mówią więcej niż tysiąc słów. TAK się zawstydza córkę na oczach milionów
 • Antonina Kondrat i Marek Kondrat na marszu KOD Marek Kondrat na marszu KOD. Część klientów ING się burzy. Bank odpowiada
 • Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. To już ponad 50! Szokująca metamorfoza
Komentarze (7)
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski rozstali się? Sprawa miała być przesądzona, a tymczasem... "Poznała przyszłą teściową"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: tr

  0

  to chyba zdjecie tej starszej pani z synem?

 • Gość: www

  0

  ona faktycznie wygląda jak Borys Budka w peruce- może są spokrewnieni?

 • yuraa

  Oceniono 1 raz -1

  jadlem już dzisiaj pasztet , po co mi znowu podsuwacie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX