W "Przyjaciołach" wzięli ślub. Teraz oboje są wolni, a fani już widzą ich razem. Wszystko przez jedno zdjęcie

Courteney Cox i Matthew Perry przyjaźnią się od lat. Wierni fani serialu "Przyjaciele" chcieliby jednak, żeby parę połączyło coś więcej. I już myśleli, że się udało. Jest jedno "ale". I to spore.

Courteney Cox kilka tygodni temu rozstała się z narzeczonym, muzykiem zespołu Snow Patrol, Johnnym McDaidem. Minęło trochę czasu, a na Twitterze pojawił się taki oto post:

To wystarczyło, by wywołać wielkie podekscytowanie u fanów "Przyjaciół". Monica i Chandler razem w realu? CUDOWNIE! Ale nie tak szybko. Zdjęcie z lunchu pochodzi z 2005 roku :( Na palcu Cox widać nawet obrączkę - była wtedy jeszcze żoną Davida Arquette.

Matthew Perry i Courteney CoxSPLASH NEWS / EAST NEWS

A mogło być tak pięknie. Niestety, zamiast tego mamy jęk zawodu. Ale nie traćmy nadziei - ile razy słyszeliśmy o tym, że przyjaciele po przejściach po latach odkrywają, że tak naprawdę świetnie do siebie pasują i powinni być razem? W końcu tak właśnie było z Moniką i Chandlerem.

Courteney jest teraz wolna, Matthew też. Od 2012 roku, od kiedy to rozstał się z aktorką Lizzie Caplan, nie łączono go z nikim innym. Wyszedł też na prostą po latach walki z nałogami. Co może dawać większą nadzieję to to, że po zakończeniu "Przyjaciół" Cox i Perry cały czas się wspierają, nie tracą kontaktu i nawet kilka razy wystąpili gościnnie w swoich nowych serialach. W "Mieście kocic" bohater aktora zakochał się w granej przez Cox Jules (która miała już męża):

No to jak obstawiacie? Monica i Chandler zejdą się w realu? Będę trzymać rękę na pulsie i na bieżąco informować ;)

Magdalena Terepka, WIELKA fanka "Przyjaciół"

Więcej o: