Karolina Korwin Piotrowska wyśmiała blogerki. "IQ jak numer buta". Włącza się Szulim i Boruc. W komentarzach hejt na... dziennikarki

Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do głośnego "konfliktu o fryzurę" Maffashion i Jessiki Mercedes. Agnieszka Szulim wyraziła ubolewanie, że nie mogą tego skomentować w programie "Na językach". Internauci wcale nie przyłączyli się do wyśmiewania blogerek. Wręcz przeciwnie - ostro dostało się dziennikarkom.

Karolina Korwin Piotrowska na Instagramie odniosła się do głośnej sprawy kłótni o fryzurę między Jessicą Mercedes a Maffashion. Julia Kuczyńska zalana łzami na Snapchacie żaliła się, że to ona pierwsza chciała ściąć włosy. Blogerki, jako znak, że plotki o końcu przyjaźni były mocno przesadzone, przyszły razem na pokaz mody w tych samych sukienkach trzymając się za ręce. Jessica Mercedes w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" podkreśliła ten fakt, stwierdzając, że zrobiły to jako pierwsze w Polsce.

Wywiad mocno rozbawił Karolinę Korwin Piotrowską, która na Instagramie zamieściła screena z rozmowy i szereg wyśmiewających blogerki hashtagów.

Ta sama stylizacja. Za rękę, nie za nogę, nie za głowę. Pierwsze w Polsce, pierwsze na świecie, pierwsze w galaktyce. One tak na serio. IQ jak numer buta. Przyszłość narodu. Trzymajcie mnie, bo padnę - to tylko niektóre z nich.

Jessica Mercedes, Maffashion, Screen z Instagrama Karoliny Korwin PiotrowskiejKapif/Instagram.com/karolinakp

Najwyraźniej sprawa rozbawiła również Agnieszkę Szulim, która w komentarzu zasmuciła się, że nie mogą omówić tej sprawy w programie "Na językach". (Korwin Piotrowska pojawia się w nim jako ekspertka.

Szkoda, że mamy przerwę w ramówce, co? - napisała Agnieszka Szulim w komentarzu.

Wnosząc po komentarzu Sary Boruc, ona również chętnie posłuchałaby, co Szulim i Korwin Piotrowska myślą o sprawie.

O jaka! - stwierdziła.

Dziennikarka "uspokoiła" prowadzącą "Na językach", że jeszcze nic straconego.

Ale są archiwa i spisane będą czyny i rozmowy oraz policzone IQ - odpisała.

Komentarze pod postem na Instagramie Karoliny Korwin PiotrowskiejInstagram.com/karolinakp

Internauci w komentarzach przyłączyli się do wyśmiewania wywiadu blogerek, ale nie wszyscy. Jeden z nich zwrócił uwagę, że trzymanie się za ręce na ściance Agnieszki Szulim i jej narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka, już jakoś Korwin Piotrowskiej nie razi. Krytyka została wyrażona w bardzo mocnych słowach (cytujemy fragmenty), ale dziennikarka w odpowiedzi również nie przebierała w słowach.

A Szulim, jak się trzyma na ściance za ręce, to się nie śmiejesz? Boisz się, że cię wyrzuci z programu? Szulim tez o tym w programie nie wspomina - napisała jednak z internautek.
Karolina, która jest taką "dojarzałą" kobietą, a taka niemądrą i czerpie przyjemność z hejtowania kilkanaście lat młodszych od niej dziewczyn odnoszących sukcesy, czy to jej się podoba czy nie. Sfrustrowana? Wasze pełne żalu komentarze są marnowaniem czasu i niczego nie zmieniają - dodała druga.
Dokładnie. Szulim już całkowicie się kompromituje. Niech najpierw spojrzy z dystansem na żenujący duet, który tworzy ze swoim narzeczonym, a później krytykuje szafiarki czy kogokolwiek innego, jeśli nadal będzie uważała, że jest do tego upoważniona - zgodziła się z nią pierwsza z cytowanych internautek.

Wernisaz wystawy Romana Opalki, budynek Spectra, 22.09.2015, fot.WBF, na zdj. Agnieszka Szulim, Piotr Wozniak StarakWBF

Co na to Karolina Korwin Piotrowska?

Karolina Korwin PiotrowskaWBF/Instagram.com/karolinakp

A co Wy sądzicie o argumentach jednej i drugiej strony? Kto ma więcej racji?

EK

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (11)
Karolina Korwin Piotrowska wyśmiała blogerki. "IQ jak numer buta". Włącza się Szulim i Boruc. W komentarzach hejt na... dziennikarki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ????

  Oceniono 1 raz 1

  Komentarze brzmia "troche" inaczej niz to co zostalo zacytowane :D wy tez "boicie sie Szulim"?;)

 • Gość: Gosiak

  Oceniono 3 razy 1

  Kurcze...Można nie przepadać za Szulim czy Korwin - Piotrowską ale w tym przypadku miały 100% racji!! Afera rozpętana o fryzurę?? Nie wiem, która głupsza.. Kuczyńska może śmiało strzelić focha na 50% dziewczyn w tym kraju a potem ubrać się jak one i pod rękę łazić.. O tym mercedesie czy audi już nie wspomnę..

 • Gość: rrr

  0

  Korwin znów potwierdziła, że jest czołową hejterką i matką chrzestną wszystkich internetowych nienawistników. Zarówno komentarzem na temat szafiarek jak i odpowiedzią jakiej udzieliła krytykowi. Tym drugim wpisem potwierdziła również jeszcze dwie inne rzeczy: że z językiem polskim zna się tylko z widzenia oraz że jest zwykłą chamką

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Cóż za uczta intelektualna w wykonaniu dwóch gfiast TVNu... fiu, fiu, Gombrowicz by się zawstydził...

 • changeable8

  Oceniono 4 razy 0

  Mimo, iż uważam te wszystkie modowe blogerki za jedną wielką żenadę, to akurat tutaj Karolcia i Aga się nie popisały... Jest taka złota zasada - nie warto zniżać się do poziomu osoby krytykowanej, ale błądzić rzecz ludzka.

 • smith81

  Oceniono 3 razy -1

  jedne zera oceniają inne zera. w sumie i tak zawsze wyjdzie zero. jakby nie liczył.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy -1

  Ta Piotrowska powinna zająć się hodowlą kóz gdzieś na dalekiej białostocczyźnie czy podkarpaciu i definitywnie zniknąć z mediów. Głupie babsko bez pomysłu na swoje życie zawodowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX