Nicole Kidman rzadko mówi o małżeństwie z Tomem Cruise'em. "Byłam dzieckiem". To nie koniec

Tom Cruise - Nicole Kidman - to jedna z tych hollywoodzkich par, które miały być ze sobą na zawsze. Prawie 15 lat od ich rozstania media nadal interesuje każda wypowiedź aktorki lub aktora o byłym partnerze.

Nicole Kidman i Tom Cruise wzięli ślub w 1990 roku, a rozwiedli się w 2001. Przez lata byli uważani za jedną z najbardziej dobranych par Hollywood, a ich rozstanie było dla fanów i mediów szokiem. Dowodem na to jest chociażby fakt, że nawet 14 lat później nawet najmniejsza wypowiedź aktorki o pierwszym mężu jest publikowana w mediach na całym świecie. Zwłaszcza, że o Cruise'ie Kidman mówi bardzo rzadko. Tym razem, zapytana o to, czego nauczyła się w małżeństwie z gwiazdorem Hollywood i nie powtórzyłaby tych błędów z drugim mężem (od 2006 roku jest żoną muzyka country Keitha Urbana, z którym ma dwie córki), odpowiedziała:

Zawsze jest dobrze, kiedy masz szansę zrobić coś drugi raz. Ale każde połączenie charakterów jest inne. Byłam dzieckiem, kiedy wyszłam za Toma, ale nie żałuję niczego. Z szacunku do Keitha, wolę o tym nie rozmawiać... - powiedziała w rozmowie z "The Evening Standard".

Para adoptowała dwoje dzieci, Connora i Isabellę. Po rozwodzie rodziców rodzeństwo zdecydowało się zostać z ojcem i wychowało się zgodnie z zasadami scjentologii. W najnowszym wywiadzie aktorka podkreśliła, że przy rozstaniu z Cruise'em przede wszystkim miała na uwadze dobro dzieci:

Bądź najlepszą wersją siebie, nie najgorszą, i myśl o dzieciach - powiedziała.

ISABELLA CRUISE, CONNOR CRUISE, TOM CRUISE, NICOLE KIDMANREX FEATURES/EAST NEWS

Jeszcze kilka miesięcy temu Kidman podkreślała, że ma dobre relacje z Connorem i Bellą. Jednak gdy we wrześniu w Londynie córka wzięła ślub, nagłówki większości portali internetowych zdominował jeden wątek: Nicole Kidman nic nie wiedziała o tym wydarzeniu. Co więcej, aktorka była w tym czasie w Londynie - przygotowywała się do spektaklu "Photograph 51" (gra w nim główną rolę), który wystawiany jest na West Endzie. To wszystko tylko podsyciło plotki o złych relacjach między Nicole a jej dziećmi z małżeństwa z Cruisem i wpływie scjentologów na te relacje.

Magdalena Terepka

Więcej o:
Komentarze (2)
Nicole Kidman rzadko mówi o małżeństwie z Tomem Cruise'em. "Byłam dzieckiem". To nie koniec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • vahoo

    Oceniono 12 razy 2

    Nie tylko zdolna i piękna aktorka, ale również...mądra kobieta!!

  • Gość: Ritka

    Oceniono 12 razy 2

    Uwielbiam Nicole, dla mnie jest ona kwintesencją kobiecości. Piękna, subtelna, eteryczna, cudna. Chciałabym spotkać ją na żywo. Zachwyca mnie niezmiennie od 25 lat. Oglądanie filmów z jej udziałem to rozkosz dla moich oczu. Idealna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX