Książę William na warsztatach z dziećmi. Pada pytanie: co czyni cię wyjątkowym. Napisał... Dowcipniś!

Co czyni księcia Williama wyjątkowym? Łagodna natura, dobre serce, a może ładny uśmiech? Nic z tych rzeczy. Sam zainteresowany ma raczej prozaiczną odpowiedź na to pytanie. Albo przewrotne poczucie humoru.
Książę William na warsztatach z dziećmi Udowodnił, że ma poczucie humoru i dystans do siebie Kilka dni temu książę Wiliam wziął udział w warsztatach dla dzieci organizowanych przez fundację Diana Award. Organizacja upamiętniająca jego mamę działa m.in. na rzecz przeciwdziałania nękaniu dzieci przez rówieśników. Podczas spotkania uczestnicy mieli za zadanie napisać co czyni ich wyjątkowymi, co ich wyróżnia i z czego mogą być dumni. Jestem księciem - napisał krótko książę William. Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Pytanie tylko, czy książę udzielił pierwszej (i najłatwiejszej) odpowiedzi, jaka przyszła mu do głowy, czy postanowił podejść do sprawy z humorem. Jak myślicie? Naszym zdaniem William udowodnił, że ma dystans do siebie i lubi przewrotne żarty.

Książę Wiliam w poniedziałek wziął udział w warsztatach z dziećmi organizowanych przez fundację Diana Award. Organizacja upamiętniająca jego mamę działa, między innymi, na rzecz przeciwdziałania nękaniu dzieci przez rówieśników. Podczas spotkania, uczestnicy, w tym książę, mieli napisać co czyni ich wyjątkowymi, co ich wyróżnia i z czego mogą być dumni. Chcecie zobaczyć kartkę z odpowiedzią Williama?

Tak, książę William naprawdę napisał, że wyjątkowym czyni go bycie księciem.

Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Pytanie tylko, czy książę udzielił pierwszej (i najłatwiejszej) odpowiedzi, jaka przyszła mu do głowy, czy postanowił podejść do sprawy humorystycznie. Jak myślicie?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Komentarze (8)
Książę William na warsztatach z dziećmi. Pada pytanie: co czyni cię wyjątkowym. Napisał... Dowcipniś!
Zaloguj się
 • Gość: Edyta

  Oceniono 5 razy 3

  Zbyt uproszczone streszczenie tego wydarzenia. Na tym spotkaniu chodziło o to, żeby dzieci napisały co czyni je "różnymi"/"innymi" od reszty ludzi. To miała byc główna, ale nie jedyna cecha charakterystyczna dla danej osoby. Ktoś z grupy napisał na tych warsztatach, że np. "jest wysoki" - to jest pierwsza cecha osoby jaka rzuca się w oczy, ale ta cecha nie stanowi o tym kim jest dana osoba. Jest się czyms wiecej niż tą jedną charakterystyczną cechą, którą widzą ludzie i głównie po niej nas oceniają.

 • off

  Oceniono 1 raz 1

  Wyłysieć w wieku trzydziestuparu lat. Porażka.

 • Sylwia Kalinowska

  0

  Ponieważ każdy kocha poprawę, w tym dzieci, mają tendencję do poszukiwania atrakcyjne i zabawne sposoby, aby je zrozumieć, że angielski jest zabawa. rozpaczliwie potrzebują. Preply rozumie, że, dołącz Język angielski Dla Dzieci w Poznaniu

 • babsko

  Oceniono 6 razy 0

  Znając nienadęta osobowość Wiliama to mozna przyjąć wersję żartu.Gdyby był bufonem byłby to kolejny dowód na to że jest bufonem.

 • Gość: kaja

  Oceniono 10 razy -4

  Odpowiedź tak oczywista jak i żenująca.

 • Gość: kaja

  Oceniono 9 razy -5

  Odpowiedź tyleż oczywista co żenująca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX