Agnieszkę Kotulankę fani pokochali jako Krystynę Lubicz. Prywatnie? Nieudane związki i alkoholizm. "To ostatni dzwonek, by ją ratować"

Zobacz wideo.

Agnieszka Kotulanka przez lata wcielała się w rolę Krystyny Lubicz w popularnym serialu "Klan". Latem 2014 w mediach pojawiły się informacje o tym, że aktorka przestała pojawiać się na planie. Powód? Choroba alkoholowa. Produkcja zdecydowała się uśmiercić jej postać, a aktorka miała zaszyć się w domu i wychodzić tylko do sklepu alkoholowego. Według najnowszych doniesień prasy, w walce z nałogiem chce pomóc Kotulance jej córka oraz... parafia na Ursynowie, gdzie mieszka aktorka.

Więcej o:
Komentarze (39)
Agnieszkę Kotulankę fani pokochali jako Krystynę Lubicz. Prywatnie? Nieudane związki i alkoholizm. "To ostatni dzwonek, by ją ratować"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • drstanley

  Oceniono 5 razy 5

  Tak naprawdę, to lubimy aktorów, bo kojarzą się z rolami. Nie znamy ich przecież osobiście. Wydaje mi się, że lubię Kożuchowską, bo lubię Boską z Rodzinki.pl, jedynego serialu jaki oglądam. Ale kiedy, czasem, posłucham wypowiedzi prawdziwej Kożuchowskiej, to ręce opadają.

 • mika17

  Oceniono 2 razy 2

  gdyby probowala skoczyc z okna to by ja natychmiast zgarnieto do szpitala na leczenie, niestety zapijanie sie na smierc jest mniej spektakularne, trudno takiej sobie pomoc. wielu alkoholikow ma depresje, ona prawdopodobnie tez.

 • Gość: Marta

  Oceniono 4 razy 2

  Jak ona mogła zakochać się w takim brzydkim aktorze Wawrzycki,przecież to komediant .Ona taka ładna,dystyngowana a on taki prostaczek.Bardzo ją lubiłam i chciałabym,żeby wróćiła do nas na ekran.Trzymamy za Ciebie kciuki.Nie poddawaj się,życie jest piękne nawet bez chłopa.

 • Robert Walczak

  Oceniono 2 razy 2

  czemu nazywacie ją panią lubicz, skoro ona się nazywa agnieszka kotulanka ;-)

  Też bym się chyba rozpił gdyby mnie ciągle nazywaną postacią z klanu....

 • Gość: Psychology of Life - internetowa poradnia

  Oceniono 1 raz 1

  Uzależnienie jest czymś okrutnym - panuje nad Nami i robi z Nami co mu się podoba. Jeśli chcemy odszukać siebie w tej zawiłości warto najpierw się do niej przyznać... Krok na akceptacji to pierwszy cel w drodze osiągnięcia marzeń...

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  z wóda zartów nima...

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 1

  I alkoholizm i parafia na ursynowie brzmią niebezpiecznie.

 • Gość: Jako-gość

  Oceniono 1 raz 1

  Paskudna sprawa. Pomoc pomocą, ale najwięcej zależy od silnej woli pani Lubicz. Ona sama musi zrobić pierwszy krok. Pani Krystyno, niech moc będzie z Panią, fani Klanu czekają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX