Agata Duda pierwszy raz publicznie w spodniach. Teraz widać, jak bardzo jest SZCZUPŁA

Agata Duda dotąd pojawiała się na oficjalnych imprezach w eleganckich garsonkach. Kiedy założyła spodnie, zobaczyliśmy, że Pierwsza Dama ma naprawdę niezwykle szczupłą sylwetkę.

Agata Duda wzięła udział w "Choinkach Jedynki", świątecznej licytacji prac na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza Dama objęła imprezę honorowym patronatem. Uwagę zwracał strój małżonki prezydenta: pierwszy raz zobaczyliśmy ją publicznie w spodniach i obcisłej bluzce. Ciemny strój przełamała pstrokatą apaszką owiniętą wokół szyi. Kreacja doskonale podkreśliła szczupłą sylwetkę Agaty Dudy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Odejście od zwyczajowych, eleganckich garsonek jest o tyle zrozumiałe, że impreza miała charakter półoficjalny. Swoje prace na licytację złożyli między innymi Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Aneta Todorczuk-Perchuć i Grażyna Wolszczak.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (81)
Agata Duda pierwszy raz publicznie w spodniach. Teraz widać, jak bardzo jest SZCZUPŁA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ono

  Oceniono 9 razy 5

  Czekam z niecierpliwością na informacje: Agata Duda po raz pierwszy w skarpetkach; Agata Duda po raz pierwszy w czapce, itp.

 • Gość: feliks

  Oceniono 8 razy 4

  kogo to interesuje ?
  Dość,że brzydka to jeszcze ubiera się koszmarnie.

 • Gość: j.w.

  Oceniono 8 razy 4

  Aha. To jest bardzo BEZ ZNACZENIA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX