Jakob Kosel nie wygrał "Top Model", ale jako JEDYNY z programu wziął udział pokazie Roberta Kupisza. Jak wypadł?

Jakob Kosel może czuć się jak zwycięzca. Choć w "Top Model" zajął trzecie miejsce, to on, a nie Radek Pestka, pojawił się na wybiegu u Roberta Kupisza.
Jakob Kosel wystąpił w pokazie Kupisza Uczestnik "Top Model" zaprezentował się na wybiegu Jakob Kosel może czuć się jak zwycięzca. Choć w "Top Model" zajął trzecie miejsce, to on, a nie Radek Pestka, pojawił się na wybiegu u Roberta Kupisza. Jakob Kosel był typowany na zwycięzcę "Top Model" przez jury programu, ale ostatecznie zajął 3 miejsce. Widzowie przyznali wygraną Radkowi Pestce. To trochę zaskoczyło Joannę Krupę, która w "DD TVN" stwierdziła, że "Jakob ma idealne warunki, by być modelem". Podobnego zdania jest najwyraźniej Robert Kupisz, gdyż zatrudnił Kosela do swojego pokazu. Udało się! Ledwo się skończył program "Top Model", a już Robert Kupisz zaakceptował mnie do swojego pokazu! - napisał podekscytowany Kosel na Instagramie i pochwalił się zdjęciem zza kulis pokazu. Finalista "Top Model" zaprezentował na wybiegu dwie stylizacje: jedną sportową i na luzie, a drugą zdecydowanie bardziej glamour. Musimy przyznać, że wyglądał jak rasowy model. Z widowni show dopingowali go inni uczestnicy programu: Andre Whyte, Marta Sędzicka i Natalia Gulkowska. Na wybiegu zabrakło Radka Pestki, co specjalnie nie dziwi. Od początku głównym zarzutem do zwycięzcy show był jego zbyt niski wzrost i niewybiegowa sylwetka. Jak napisał jeden z użytkowników Instagrama na profilu Kosela: Nie trzeba wygrać "Tap Madl", aby być "Top Model".

Jakob Kosel był typowany na zwycięzcę "Top Model" przez jury programu, ale ostatecznie zajął 3 miejsce. Widzowie przyznali wygraną Radkowi Pestce. To trochę zaskoczyło Joannę Krupę, która w "DD TVN" stwierdziła, że "Jakob ma idealne warunki, by być modelem". Podobnego zdania jest najwyraźniej Robert Kupisz, gdyż zatrudnił Kosela do swojego pokazu.

Udało się! Ledwo się skończył program "Top Model", a już Robert Kupisz zaakceptował mnie do swojego pokazu! - napisał podekscytowany Kosel na Instagramie i pochwalił się zdjęciem zza kulis pokazu.

Finalista "Top Model" zaprezentował na wybiegu dwie stylizacje: jedną sportową i na luzie, a drugą zdecydowanie bardziej glamour. Musimy przyznać, że wyglądał jak rasowy model. Z widowni show dopingowali go inni uczestnicy programu: Andre Whyte, Marta Sędzicka i Natalia Gulkowska.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na wybiegu zabrakło Radka Pestki, co specjalnie nie dziwi. Od początku głównym zarzutem do zwycięzcy show był jego zbyt niski wzrost i niewybiegowa sylwetka. Jak napisał jeden z użytkowników Instagrama na profilu Kosela:

Nie trzeba wygrać "Tap Madl" aby być "Top Model".

Jakob Kosel Instagram.com

A jak Jakob Kosel radzi sobie na sesjach? Zobacz wideo:

Karolina Pisarek i Jakob Kosel spotkają się w finale "Top Model". Wcześniej wspólna sesja. Lubią się? Dyplomatyczna odpowiedź

Vika

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Jakob Kosel nie wygrał "Top Model", ale jako JEDYNY z programu wziął udział pokazie Roberta Kupisza. Jak wypadł?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wygrał taplmodel ale za to będzie biegał po wybiegu w dresie w orzełka BRAWO BRAWO BRAWO KARIERA PRZED TOBĄ ! ! !

 • Gość: herculrs

  0

  Dla mnie wygral!!!tylko nie otrzymal kasy!!!

 • Gość: anna

  0

  jurorami w finale są widzowie, więc działają profesjonalnie a bardziej uczuciowo

 • lexi111

  0

  Szkoda ze to nie on wygrał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX