Doda rozstała się z Emilem Haidarem. Zdrada? "Wynajęła detektywa". Komentują też znajomi. "Przeżywała gehennę"

alex
30.11.2015 13:00
Doda

Doda (Kapif)

Doda miała wysłać za Emilem Haidarem prywatnego detektywa, a w razie, gdyby coś znalazł, miała mu "k*rwa, pokazać".

Rozstanie Dody i Emila Haidara było od jakiegoś czasu spodziewane, ale i tak wywołało spore poruszenie. Teraz, kiedy wyciekają okoliczności rozstania piosenkarki i milionera, poruszenie może być większe.

"Twoje imperium" informuje, że Doda zatrudniła prywatnego detektywa, który miał przyłapać Emila Haidara na czymś kompromitującym.

Przypuszczamy, że wokalistka podejrzewa partnera o niewierność. Bo w jakim innym celu wynajmowałaby prywatnego detektywa, żeby śledził Haidara? A właśnie to zleciła (...) 18 listopada. Doda postanowiła wysłać tajniaka do miejscowości Borsuki, gdzie Emil Haidar ma willę. Detektyw miał się tam stawić o godzinie 19 i nie spuszczać oka z luksusowego bmw należącego do partnera gwiazdy - czytamy w piśmie.

Doda była ponoć mocno zdeterminowana.

Zagroziła, że jeśli jej przypuszczenia okażą się słuszne, to - cytujemy: - ona mu, k*rwa, pokaże! Wiemy to od wiarygodnej informatorki  - czytamy dalej.

Ten numer "Twojego imperium" ukazał się tuż przed ogłoszeniem przez Dodę na Facebooku rozstania z Emilem Haidarem. Fakt ten rzuca nowe światło na ustalenia tygodnika.

0Rabczewska Dorota Doda, Emil Haidar   2015-09-07Kapif

O przyczynach rozstania opowiadają też znajomi Dody. Nic nie wspominają o ustaleniach detektywa, ale potwierdzają, że miało to związek ze skłonnością Haidara do alkoholu.

Doda chciała, żeby Emil poszedł na terapię, która miała mu pomóc i uzdrowić ich związek. On w końcu to zrobił. Niestety, przyniosło to odwrotny skutek. Potrafił ostatnio zniknąć nawet na tydzień, nie dając jej znaku życia. Doda strasznie to przeżywała, martwiła się, ale nikt nie był w stanie jej pomóc. Nawet rodzina Emila nabrała wody w usta - czytamy w serwisie Fakt.pl wypowiedź znajomej Dody.

Doda wspierała ukochanego, jednak po jakimś czasie zrozumiała, że nic nie wskóra.

Doda przeżywała gehennę i została z tym zupełnie sama. W końcu uznała, że nie jest w stanie pomóc Emilowi w tej życiowej huśtawce, a sama przy tym tylko naraża się na cierpienie. Nie życzy mu źle, ale nie miała już po prostu siły - dodaje informatorka serwisu.

Związek Dody z Emilem Haidarem nie trwał długo, ale rozpalał wyobraźnię fanów. Zainteresowanie umiejętnie podsycała wokalistka, która na Instagramie pokazywała swojego ukochanego po kawałku: plecy, włosy, potem całą sylwetkę, wreszcie twarz. Były informacje o ślubie, Doda wybrała nawet ślubną suknię. Potem ich wspólne zdjęcia przestały pojawiać się na Instagramie, co wywołało falę spekulacji, że związek przeżywa kryzys. Jak widać, spekulacje były uzasadnione.

Cofnijmy się w nieodległą przeszłość i zobaczmy, jak (jeszcze) razem opowiadali o planach ślubnych.

alex

DodaAplikacja Plotek


Tagi:

Zobacz także
Komentarze (33)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    forfiter_jr

    Oceniono 20 razy 16

    Obleśny moczymorda i dziunia cegła. W sumie pasowali do siebie.

  • avatar

    Gość: Gosia

    Oceniono 12 razy 12

    Ale oblech...

  • avatar

    Gość: szczur_z_kanalu

    Oceniono 15 razy 11

    Teraz jest symbolem dla wszystkich blond-dziuń dymanych przez arabskie pomioty.

  • avatar
  • avatar

    Gość: vc.0

    Oceniono 13 razy 7

    rozstali sie bo koles chcial miec skromna ceremonie dla najblizszej rodziny a doda pewnie chciala tradycyjne wiesparty na ch... wie ile przyjaciol. koles rzucil picie ale jak zobaczyl suknie slubna to cos w nim peklo i zalewal sie w trupa... i nie, nie chodzilo o to ze byla za droga... ona po prostu byla kiczowata w stopniu ktory przerastal mozliwosci nawet nowobogackiego moczymordy w swiecacym jak psu jajca garniaku od Valentino i czerwonym ferrari w leasingu na 100 lat. facetowi zaczelo wszystko ukladac sie w calosc. fura, dupa, skora, kasa, suknia, botox, silikon... i zwariowal. tak podobno maja ci co im sie wszystko w jedna calos sklada :)

  • avatar

    Gość: il

    Oceniono 5 razy 5

    nie dość, że piją jak widzą ten silikon słyszą śpiew,
    to jeszcze chodzą do innych. Jak żyć, jak żyć

  • avatar

    Gość: el_ka

    Oceniono 9 razy 5

    Ale com se poroooooochał, to se porooooochal!

  • avatar

    Gość: bereska

    Oceniono 4 razy 4

    Jak taki menel może być milionerem, a te oczy to mu z orbit chyba wyskoczą.
    Doda też nie miała z kim się związać! Już za sam alkohol powinna go kopnąć w rzyć!
    Do czego jeszcze tego detektywa by miała wynajmować, co to mąż, że szukała winy?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX