Rodzice Dody wygrali z Agnieszką Szulim. Mają być przeprosiny i konsekwencje finansowe. Poważne

Rodzice Dody wygrali sprawę sądową z Agnieszką Szulim. Dziennikarka będzie musiała przeprosić. Czekają ją też konsekwencje finansowe.

Informację o wygranej rodziców podała na Facebooku Doda.

Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) - napisała po prostu.

Sprawa ciągnęła się ponad półtora roku (od 15 kwietnia 2014 roku), a założył ją Paweł Rabczewski, skarżąc Agnieszkę Szulim o naruszenie dóbr osobistych w jej programie "Na językach". Dziennikarka będzie musiała przeprosić rodziców Dody, Pawła i Wandę Rabczewskich, oraz ponieść konsekwencje finansowe.

Dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie dóbr osobistych, w której nasz klient Paweł Rabczewski pozwał panią Agnieszkę Szulim oraz stację TVN. Sąd nakazał zarówno pani Agnieszce, jak i stacji TVN opublikowanie przeprosin za słowa, które padły w programie "Na Językach" pod adresem pana Pawła i sytuacji związanej z jego potomstwem. Przeprosiny w formie oświadczenia mają trwać minimum 20 sekund, zajmować całą powierzchnię ekranową i zostać wyemitowane przed programem "Na Językach". Dodatkowo, pani Szulim i TVN zostali zobowiązani do wypłacenia 25 tysięcy zadośćuczynienia panu Rabczewskiemu oraz wpłacenia kolejnych 25 tysięcy na cel społeczny - w tym wypadku jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok nie jest prawomocny i można spodziewać się apelacji ze strony pani Szulim i TVN-u, ale myślę, że sąd drugiej instancji podtrzyma ten wyrok - powiedział w rozmowie z Fakt24.pl mecenas Bartosz Czupajło.

Doda kilka razy opowiadała o konflikcie rodziców z Agnieszką Szulim. W jednej z rozmów obwiniła ją o nowotwór, który zaatakował matkę.

Moi rodzice ciężko przeżyli newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza - mówiła w rozmowie z magazynem "Flesz".

Wanda Rabczewska i DodaScreen z Instagram.com/Doda

Doda jest też osobiście skonfliktowana z Agnieszką Szulim. Szulim oskarżyła ją, że na gali Niegrzeczni 2014 została przez nią zaatakowana w toalecie. Doda natomiast utrzymuje, że nikogo nie uderzyła, a to Szulim narusza jej dobra osobiste. Wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

alex

DodaAplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (23)
Rodzice Dody wygrali z Agnieszką Szulim. Mają być przeprosiny i konsekwencje finansowe. Poważne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 14 razy 6

  Przynajmniej Rabczewska nie udaje i jest soba, mozna ja lubic badz nie ale Szulim to juz inna bajka. Pozuje na gwiazde, ktora nigdy nie bedzie i szuka posagu. Wyrafinowana suka.

 • Gość: ina

  Oceniono 14 razy 4

  Na biednego nie trafiło. Ma narzeczonego milionera, to pierwszy jego wspólny poważniejszy wydatek, jaki zapłaci za narzeczoną.
  Jak dziennikarka ( a ona się za taką uważa) może być tak niewiarygodna?!
  A ten pan to już nie miał się biedaczysko w kim zakochać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 2

  Bardzo dobrze. Moze 'gwiazdeczka' Szulim-Szlamowa zrozumie, ze nie moze wszystkiego.
  Nie mozna obrazac ludzi, wykorzystywac ich dla swoich celow, by promowac swoja osobe w celu zrobienia kariery.
  I jeszcze jedno - Suzlim to nie jest dziennikarka, a jedynie osoba pracujaca w mediach i dajaca doo@py

 • Gość: A

  Oceniono 18 razy 2

  Nareszcie ktos sprowadzil Szulim na ziemie. Dobrze :)

 • Gość: sdfghj

  Oceniono 9 razy 1

  bardzo dobrze doda jest w porządku pierwsza nigdy nikogo bez powodu nie obrazi ale gdy ja gryzą to się broni to jest normalne.

 • Gość: Boruta997

  0

  Nie ma nic gorszego ja dwie zwaśnione kobiety. Ale co by nie było to jednak Jestem po stronie Dody obserwuje Dodę od dłuższego czasu i wiem jedno ona nikogo pierwsza nie zaczepia reaguje tylko jak ktoś ją zaczepia po prostu się broni nic więcej, A czy to dziwne że staje w obronie swoich rodziców? Ha dopiero zaczęło by się Gadanie gdyby Doda przemilczała ten fakt. Zresztą to Szulim zaczęła cały ten spektakl i teraz plącze bidu lenka. Doda ma charakter sportowca walczy jak ktoś atakuje ją lub jej bliskich.

  A tak jak ja bym był sędzią w sprawie tej to wyrok mój by zapadł taki : Godzina przymusowego Lesbijskiego seksu tych dwóch pań i problem załatwiony i waśnie by się skończyły i spokój nastał by pomiędzy dwoma tymi paniami.

 • Gość: ona

  Oceniono 1 raz -1

  zakłamanie, zakłamanie.. i oni mają piekło.. Pozdrowiam drugą córkę Robaczewskiego, żyjącej w biedzie.

 • alexa81

  Oceniono 1 raz -1

  a co takiego Szulim powiedziała?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX