"Tom Cruise nie widział córki ponad 800 dni!" Tabloid podaje przyczynę. Tego można było się spodziewać

Aktora nie sfotografowano z córką już ponad dwa lata, ostatnie zdjęcia pochodzą z września 2013 roku. Od tego czasu nic. Co za tym stoi?

Kiedy źródłem newsa jest "National Enquirer", tabloid niskich lotów, zawsze trzeba być podejrzliwym. Ale jeżeli czegoś nauczyły nas lata doświadczeń z doniesieniami o rodzinie Cruise'a, to to, że w każdej takiej plotce często jest sporo prawdy. Tym razem gazeta wzięła na tapetę kontakty Cruise'a z najmłodszą córką, 9-letnią Suri, z małżeństwa z Katie Holmes. A właściwie brak tego kontaktu. Tabloid, jak to ma w zwyczaju, nie owija w bawełnę:

Tom Cruise nie widział córki ponad 800 dni! To żenujące, że przy całym swoim bogactwie i sławie, Tom Cruise jest nieobecnym ojcem. Nie wydaje się w ogóle zainteresowany codziennym życiem córki. Katie robi wszystko, by być jak najlepszą mamą, ale nikt nie zastąpi Suri ojca. Cruise'a nie widziano z córką już ponad dwa lata - a to jedna piąta jej życia.

Tom Cruise, Suri CruiseREUTERS/ANDREW BURTON

Co ma być tego powodem? Tabloid nie ma wątpliwości: chodzi o scjentologię. Po rozwodzie w 2012 roku, Katie Holmes odcięła się od sekty, a tym samym została zakwalifikowana jako "osoba tłumiąca", czyli "suppressive person". Takie osoby mają być wrogami kościoła, a członkowie muszą unikać z nimi kontaktu. To może dotyczyć też Suri, która nie jest już wychowywana według zasad sekty. "In Touch" potwierdza doniesienia "National Equirera" i twierdzi, że Cruise latem był przez 3 dni niedaleko miejsca, w którym mieszka Holmes z córką, ale nie doszło do spotkania:

Tom był pod koniec lipca w Nowym Jorku, zaledwie kilka ulic od miejsca, w którym widziano Katie i Suri, ale nie spędził ani chwili z córką.

Promował wtedy film "Mission: Impossible 5", a dziennikarzom zabronił pytać o życie prywatne.

Tom nigdy nie wypowie się na temat sytuacji z Suri, bo to wszystko stawia go w negatywnym świetle.

Tom Cruise z córką Suri na okładce 'In Touch'"In Touch"

Oczywiście jest też możliwe, że Cruise widuje się z córką, ale robi wszystko, by to nie zostało uwiecznione przez paparazzich. Tak już kiedyś tłumaczyli to jego agenci:

Tom Cruise spotyka się z córką, ale robi to z dala od mediów i obiektywów aparatów.

Podobno na brak spotkań może wpływać też dużo obowiązków zawodowych aktora. W ostatnich latach Cruise kręcił kilka filmów jeden po drugim, bez dłuższej przerwy. Obecnie pracuje na planie filmu "Jack Reacher: Never Go Back" w Nowym Orleanie. No i dochodzą jeszcze obowiązki związane ze scjentologią. Jak twierdzi DailyMail, Cruise poświęca dużo czasu kościołowi po tym, jak aktorka Leah Remini zdradziła wiele szokujących sekretów sekty i jej członków.

Magdalena Terepka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
"Tom Cruise nie widział córki ponad 800 dni!" Tabloid podaje przyczynę. Tego można było się spodziewać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 4 razy 4

  Tylko jej to wyjdzie na zdrowie. Sekciarski rodzic, tym bardziej dla małego dziecka, to nic dobrego. Przynajmniej dziewczynka ma okazję wyjść na prostą, nie potrzebuje kolejnego prania mózgu. nawet po zdjęciach widac, że już normalnie się usmiecha, patrzy ludziom w oczy, i trzyma się prosto. Wcześniej to było zdziwaczałe kurczątko. Nie wiadomo jakie "'nauki" była zmuszona przejść.
  Leah Remini wystarczająco obrazowo opisała stosunki panujące w sekcie, żeby się nie dziwić że Katie Holmes może chcieć trzymać małą od tego z daleka. To mógł też być jej warunek, że nie opowie nic o sekcie, ale od dziecka wara....

 • kasia82kasia82

  0

  to, że tabloit nie ma zdjęć nie znaczy, ze się nie widują

 • Gość: z

  Oceniono 2 razy 0

  PLOTEK A GDZIE SIE PODZIAŁ ARTYKUŁ O SEWERYN I JEJ MATCE?

 • Gość: Z

  Oceniono 1 raz -1

  PLOTEK A GDZIE SIE PODZIAŁ ARTYKUŁ O sEWERYN I JEJ MATCE?

 • Gość: gosc u

  Oceniono 3 razy -3

  polska gazetka robi przedruki z brukowcow z USA , dobre sobie, na pewno nie wiedza ze sa to klamstwa w ktore nikt nie wierzy w USA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX