Piotr Adamczyk ma nowy image. Inspirował się trylogią Sienkiewicza? Oj, coś chyba poszło nie tak

Piotr Adamczyk postanowił nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na jego twarzy pojawił się bujny zarost, którego nie powstydziłby się sam Zagłoba.

Piotr Adamczyk do tej pory najczęściej pokazywał się z gładko ogolonym licem. Pierwsze nieśmiałe oznaki nadchodzącego wąsika pojawiły się u aktora podczas niedawnej premiery "Listy do M.2". Teraz to jest to już okazały wąs (albo raczej wąso-broda). W takim wydaniu aktor pojawił się w czwartek na konferencji inicjatywy "Szlachetna paczka".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kmicic? A może raczej Zagłoba? Jak podoba Wam się nowy image Adamczyka? Zagłosujcie w sondzie.

Tak Adamczyk pozował z Dygant na wspomnianej premierze "Listy do M.2".

 

em

POLUB NAS
Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

 

 

 

 

 

POLUB NAS

Jak podoba Wam się nowy image Piotra Adamczyka?
Więcej o:
Komentarze (6)
Piotr Adamczyk ma nowy image. Inspirował się trylogią Sienkiewicza? Oj, coś chyba poszło nie tak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zm

  Oceniono 1 raz 1

  Movember

 • Gość: XXX

  Oceniono 1 raz 1

  MOVEMBER bando ingoratow. Google it.

 • Gość: pani z wąsami

  Oceniono 1 raz 1

  Papież z brodą, fuj!

 • Gość: gość

  0

  Szkoda, że szanowny autor "newsa" szuka płytkich sensacji. Widocznie na nic więcej go nie stać. Oto jak Piotr Adamczyk skomentował doniesienie na swoim FB:
  "Szlachetna PACZKA i POCZYTNE BZDURY
  Byłem na konferencji Szlachetnej Paczki.
  W tym roku ksiądz Jacek oraz wolontariusze starali się przyciągnąć uwagę mediów przewrotnym pomysłem. Opublikowano kilka plakatów filmów, do których scenariusz napisało życie. Filmy nie powstały, bo wcale nie miały powstać, ale na ich premierę przyszło wielu dziennikarzy i fotografów. Pomyślałem cudownie, wreszcie ta pusta otoczka medialnych ścianek, czerwonych dywanów i wywiadów o niczym, dotknie czegoś wartościowego, odkupi te tysiące nikomu niepotrzebnych słów, wciskanych nam pod linkami sensacyjnie brzmiących tytułów. Chyba każdy obecny na sali słysząc historie opowiedziane przez wolontariuszy miał conajmniej wzruszeniem ściśnięte gardło. Potem rozmowy z dziennikarzami, ufniejsze niż zwykle, zdjęcia na tle logo Szlachetnej Paczki robione w nadziei, że oto ten nasz show-biznesowy blichtr pomoże w rozpowszechnieniu przekazu : "Szlachetna paczka to mądrze zaprojektowana, precyzyjnie trafiająca w sedno pomoc!". "Wejdźcie na stronę, bądźcie Aniołami, Zbudujmy lepszy swiat!" - mówiliśmy wzruszeni patrząc w oczy wzruszonym dziennikarkom. A dzisiaj przeczytałem, że Adamczyk zapuścił wąsy. I tyle... !?!

  Dziennikarze mający zlecenie napisania newsa pod zdjęciem Adamczyka z wąsami mieli do wyboru wiele opcji, mogli wspomóc polskie kino informując o tym, że oto Adamczyk zapuścił wąsy, bo gra naczelnika milicji w nowym filmie Maćka Pieprzycy opartym na słynnym śledztwie z lat 70tych tzw. Wampira z Zagłębia, mogli przy tym zadać kłam opinii, że w polskim kinie wciąż wyłącznie grają te same twarze, wspominając, że w głównej roli występuje utalentowany, nieznany jeszcze powszechnie aktor Mirosław Haniszewski. Mogli rownież zauważyć ogólnoświatową akcję Movember, zachęcającą poprzez zapuszczanie wąsów do przypominania mężczyznom o konieczności systematycznego badania prostaty. Mogli przede wszystkim napisać uczciwie o niewielkim "wkręcie" akcji Szlachetnej Paczki, która została specjalnie skrojona pod ich sensacyjne potrzeby.
  Zamiast tego napisali o tym, że zapuściłem wąsy.
  Bardzo Państwa przepraszam, nie życzę sobie by moim kosztem zawracano Państwu głowę tak bzdurną wiadomością.
  Zajrzyjcie proszę na stronę www.szlachetnapaczka.pl, przypomnijcie znajomym mężczyznom o okresowych badaniach, a w przyszłym roku wybierzcie się na film Maćka Pieprzycy z Mirosławem Haniszewskim w roli głównej i jeżeli nie lubicie marnotrawić czasu, nie czytajcie bezwartościowych newsów o niczym. Pozdrawiam.
  Piotr Adamczyk"

 • Gość: efb

  0

  Jak bywalcy klubu Błękitna ostryga z "Akademii policyjnej"

 • Gość: BB

  0

  Duży chłopczyk.. Ten facet ewidentnie ma ze sobą jakiś problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX