Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna"

Doda i Emil Haidar nie są już razem. Plotki o kryzysie w związku docierały do mediów od jakiegoś czasu. Piosenkarka potwierdziła, że nie udało się przezwyciężyć przeciwności.
Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna" Doda i Emil Haidar nie są już razem. Plotki o kryzysie w związku docierały do mediów od jakiegoś czasu. Piosenkarka potwierdziła, że nie udało się przezwyciężyć przeciwności. Związek Dody i Emila Haidara nie trwał długo, ale był bardzo "medialny". Najpierw piosenkarka pokazywała jedynie plecy czy włosy ukochanego na Instagramie. Potem postanowiła go ujawnić. Były wywiady o odnalezionej miłości, ukochany oklaskiwał ją podczas występów (choćby w "Tańcu z gwiazdami"), a na Instagramie pojawiało się wiele uroczych zdjęć pary. To nie koniec, były też wielkie zaręczyny, bajecznie drogi pierścionek i suknia ślubna, która miała przyćmić wszystko, co widzieliśmy do tej pory. Niestety, doniesienia o rozstaniu gwiazdy i biznesmena okazały się uzasadnione. Choć Doda początkowo zaprzeczała, uwadze mediów nie umknęły znaki. Brak pierścionka na palcu, brak ukochanego na zdjęciach, do tego informacje o tym, że Haidar uczęszcza na odwyk i ma nieślubne dzieci, o których podobno nie od początku wiedziała piosenkarka... Stało się, smutny koniec nastał. Doda, by rozwiać wszelkie wątpliwości napisała na Facebooku stosowne oświadczenie. " Być może to, co w tym momencie oświadczę okaże się dość szokujące, ale ze względu na powtarzające się pytania w tym temacie, bez sensu dłużej zwlekać z odpowiedzią. Sprawa jest delikatna, bo dotyczy mojej decyzji w życiu osobistym. Moja ścieżka życia, którą dzieliłam z Emilem dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących wpływu osób trzecich na partnera i bezpośrednio na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości. Wszystko co miałam w tym temacie powiedziałam i choć to nie takie proste, czas z uśmiechem wejść w nowy etap życia". Fani oczywiście życzyli Dodzie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która "będzie jej godna". Przyłączamy się do tych życzeń.

Związek Dody i Emila Haidara nie trwał długo, ale był bardzo "medialny". Najpierw piosenkarka pokazywała jedynie plecy czy włosy ukochanego na Instagramie. Potem postanowiła go ujawnić. Były wywiady o odnalezionej miłości, ukochany oklaskiwał ją podczas wystepów (choćby w "Tańcu z Gwiazdami"), a na Instagramie pojawiało się wiele uroczych zdjęć pary. To nie koniec, były też wielkie zaręczyny, bajecznie drogi pierścionek i suknia ślubna, która miała przyćmić wszytko, co widzieliśmy do tej pory.

Niestety, doniesienia o rozstaniu gwiazdy i biznesmena okazały się uzasadnione. Choć Doda początkowo zaprzeczała, uwadze mediów nie umknęły znaki. Brak pierścionka na palcu, brak ukochanego na zdjęciach, do tego informacje o tym, że Haidar uczęszcza na odwyk i ma nieślubne dzieci, o których podobno nie od początku wiedziała piosenkarka... Stało się, smutny koniec nastał.

Doda, by rozwiać wszelkie wątpliwości napisała na Facebooku stosowne oświadczenie.

Doda Facebook.com/Doda

Fani oczywiście życzyli Dodzie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która "będzie jej godna". Przyłączamy się do tych życzeń :)

jus

Więcej o:
Komentarze (46)
Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 2

  Nic tylko się pochlastać ze smutku.
  Ciechanowska kruloffa nie opanowała chyba obsługi klawiatury. Nie panuje nad spacją.

 • Gość: MałaCzarna

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś napisał poniżej, że ludzie się szybko rozstają, czemu nie szukają porozumienia? Sama przekonałam się po ostatnim rozstaniu, które miało miejsce niedawno, że są kwestie tak trudne, które przy współpracy drugiej połówki po prostu są nie do przejścia. Smutne, ale jak to się lekko mówi Życie...Współczuje tej Dorocie, bo jak każda kobieta i człowiek zapewne pragnie szczęścia.

 • Gość: kangur

  Oceniono 1 raz 1

  nie jest latwo zlozyc sie po roztaniu , zregenerowac sily ...

 • Gość: ech

  Oceniono 3 razy 1

  Za nagrywanie w pionie powinno być 10 batów.

 • kocurxtr

  Oceniono 4 razy 0

  przecież ona jest bardziej przechodzona niż dziewczyny przy trasach ...

  z drugiej strony - jako chodzący zasobnik silikonu może próbować szczęścia u jakiegoś hydraulika lub kafelkarza ...

 • Gość: Cichy wielbiciel

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Dorotko, też jestem wolny od kilku dni. Zapraszam na wspólną terapię.

 • Gość: RM

  Oceniono 2 razy 0

  cholera, dlaczego młodzi ludzie tak szybko się rozstają...Nie chcą rozwiązywać problemów tylko od razu od nich uciekają. Coś nie pasuje, no to do widzenia. Nie wiem jak było w przypadku Dody, ale pewnie podobnie. I ta głupia myśl że znajdzie się kogoś lepszego...Otóż, nie znajdzie się...Mam już swoje lata i coś wiem na temat życia. Jako że jestem kobietą, zwracam się teraz szczególnie do Panów (podobno statystycznie częsciej to oni rzucają kobiety niż kobiety ich). ZANIM PODEJMIECIE DECYZJĘ O ROZSTANIU TO ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE KILKA ALBO NAWET KILKANAŚCIE RAZY. BO POTEM MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŻNO......

 • bastardzik

  Oceniono 4 razy 0

  Widzisz Doda czytam Duda, tak już mam zlasowany mózg. Naprawdę myślałem, że chodzi o córkę Dudy, licząc na sensacyjkę i okazję do hejtu a to taki zonk, to tylko Doda (((

 • Gość: er

  Oceniono 2 razy 0

  Jezu, a ta znowu o swoich nudnych beznadziejnych romansidłach na pokaz. Ledwo co wyleczyła mamusię z nowotworu, to teraz wielkie rozstanie. Za tydzień nowy kochać i ustawki w restauracjach. Matko Boska, jakie to nudne, przewidywalne, tandetne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX