Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna"

Justyna
25.11.2015 10:27
Emila Haidar, Doda

Emila Haidar, Doda (KAPIF)

Doda i Emil Haidar nie są już razem. Plotki o kryzysie w związku docierały do mediów od jakiegoś czasu. Piosenkarka potwierdziła, że nie udało się przezwyciężyć przeciwności.

Związek Dody i Emila Haidara nie trwał długo, ale był bardzo "medialny". Najpierw piosenkarka pokazywała jedynie plecy czy włosy ukochanego na Instagramie. Potem postanowiła go ujawnić. Były wywiady o odnalezionej miłości, ukochany oklaskiwał ją podczas wystepów (choćby w "Tańcu z Gwiazdami"), a na Instagramie pojawiało się wiele uroczych zdjęć pary. To nie koniec, były też wielkie zaręczyny, bajecznie drogi pierścionek i suknia ślubna, która miała przyćmić wszytko, co widzieliśmy do tej pory.

Niestety, doniesienia o rozstaniu gwiazdy i biznesmena okazały się uzasadnione. Choć Doda początkowo zaprzeczała, uwadze mediów nie umknęły znaki. Brak pierścionka na palcu, brak ukochanego na zdjęciach, do tego informacje o tym, że Haidar uczęszcza na odwyk i ma nieślubne dzieci, o których podobno nie od początku wiedziała piosenkarka... Stało się, smutny koniec nastał.

Doda, by rozwiać wszelkie wątpliwości napisała na Facebooku stosowne oświadczenie.

DodaFacebook.com/Doda

Fani oczywiście życzyli Dodzie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która "będzie jej godna". Przyłączamy się do tych życzeń :)

jus

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (46)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 2

  Nic tylko się pochlastać ze smutku.
  Ciechanowska kruloffa nie opanowała chyba obsługi klawiatury. Nie panuje nad spacją.

 • avatar

  Gość: MałaCzarna

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś napisał poniżej, że ludzie się szybko rozstają, czemu nie szukają porozumienia? Sama przekonałam się po ostatnim rozstaniu, które miało miejsce niedawno, że są kwestie tak trudne, które przy współpracy drugiej połówki po prostu są nie do przejścia. Smutne, ale jak to się lekko mówi Życie...Współczuje tej Dorocie, bo jak każda kobieta i człowiek zapewne pragnie szczęścia.

 • avatar

  Gość: kangur

  Oceniono 1 raz 1

  nie jest latwo zlozyc sie po roztaniu , zregenerowac sily ...

 • avatar

  kocurxtr

  Oceniono 4 razy 0

  przecież ona jest bardziej przechodzona niż dziewczyny przy trasach ...

  z drugiej strony - jako chodzący zasobnik silikonu może próbować szczęścia u jakiegoś hydraulika lub kafelkarza ...

 • avatar

  Gość: Cichy wielbiciel

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Dorotko, też jestem wolny od kilku dni. Zapraszam na wspólną terapię.

 • avatar

  Gość: RM

  Oceniono 2 razy 0

  cholera, dlaczego młodzi ludzie tak szybko się rozstają...Nie chcą rozwiązywać problemów tylko od razu od nich uciekają. Coś nie pasuje, no to do widzenia. Nie wiem jak było w przypadku Dody, ale pewnie podobnie. I ta głupia myśl że znajdzie się kogoś lepszego...Otóż, nie znajdzie się...Mam już swoje lata i coś wiem na temat życia. Jako że jestem kobietą, zwracam się teraz szczególnie do Panów (podobno statystycznie częsciej to oni rzucają kobiety niż kobiety ich). ZANIM PODEJMIECIE DECYZJĘ O ROZSTANIU TO ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE KILKA ALBO NAWET KILKANAŚCIE RAZY. BO POTEM MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŻNO......

 • avatar

  emigrant38

  Oceniono 6 razy 0

  Żałosna dawałka, coraz bardziej zryta od tego dawania.

 • avatar

  bastardzik

  Oceniono 4 razy 0

  Widzisz Doda czytam Duda, tak już mam zlasowany mózg. Naprawdę myślałem, że chodzi o córkę Dudy, licząc na sensacyjkę i okazję do hejtu a to taki zonk, to tylko Doda (((

 • avatar

  Gość: er

  Oceniono 2 razy 0

  Jezu, a ta znowu o swoich nudnych beznadziejnych romansidłach na pokaz. Ledwo co wyleczyła mamusię z nowotworu, to teraz wielkie rozstanie. Za tydzień nowy kochać i ustawki w restauracjach. Matko Boska, jakie to nudne, przewidywalne, tandetne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX