Ania Piszczałka łysa. Inne modelki Ewy Minge też. Dlaczego? Z inicjatywy projektantki. Piękne

Najpier szokująca kampania, teraz budzący nie mniej emocji pokaz. Ewa Minge zaprezentowała właśnie kolekcję Black Butterflies. Na wybiegu poszły łyse modelki, wśród nich znana z "Top Model" Ania Piszczałka.

Ewa Minge powołała do życia fundację Black Butterflies, której celem jest budowa alternatywnego hospicjum, w którym leczenie pacjentów chorych na raka wspomagane będzie arteterapią. Działalność fundacji rozpoczęła się podczas pokazu kolekcji haute couture Ewy Minge. Było to wyjątkowe wydarzenie. Na wybiegu można było oglądać bowiem łyse modelki. Wśród nich szła także Ania Piszczałka, znana z programu "Top Model".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bezwłose modelki na wybiegu nie powinny być zaskoczeniem. Kilka dni temu ukazały się bowiem zdjęcia kolekcji Minge, w której jedna występujących modelek nie ma włosów. Jest nią Kasia Kowalczyk Majchrowska. Dziewczyna od 5 lat walczy z nowotworem, a dawkę chemioterapii przyjmowała nawet na planie, w przerwach między ujęciami.

Finalnym podsumowaniem osiągnięć naszych podopiecznych będzie organizowana dwa razy do roku impreza Black Butterflies, która będzie prezentowała osiągnięcia naszych podopiecznych. Nie chcemy pokazywać sztuki "specjalnej", lecz wspólne, dokonane dzieło uznanego artysty i naszych podopiecznych - czytamy na stronie fundacji Black Butterflies.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: