Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciem PO wampirzym liftingu. "Jaki kraj taka Kardashian"

Podobno nikt nie lubi Kim Kardashian, ale wielu chce być jak ona. Agnieszka Włodarczyk również poszła w jej ślady i pochwaliła się zdjęciem z zabiegu wampirzego liftingu.

Półmetek do czterdziestki to nie przelewki. Agnieszka Włodarczyk, która 13 grudnia skończy 35 lat, postanowiła walczyć z upływającym czasem i zainwestowała w medycynę estetyczną. Na Facebooku zamieściła zdjęcie, na którym chwali się, że poszła w ślady Kim Kardashian.

Jaki kraj taka Kardashian:)))
Równo za miesiąc 35 urodziny, gwarancja się skończyła:) Wampirzy lifting brzmiał groźnie i przerażał, a że mam niski próg bólu, boję się igieł i mdleję na widok krwi odsuwałam to w czasie... Aż do dziś! W końcu to zabieg wykorzystujący tylko i wyłącznie osocze z naszej krwi... Czysta natura, ale o tym trzeba się przekonać! Dziękuję pani doktor Agnieszce Krawczyk (zbieżność nazwisk przypadkowa), za cierpliwość,dobry humor i kupę śmiechu( klęłam jak szewc:)), a przede wszystkim Ambasadzie Urody Medical Spa Wilanów, w której poczułam się dopieszczona - napisała.

Agnieszka Włodarczyk, Kim KardashianFacebook.com/AgnieszkaWlodarczykOfficial

Wampirzy lifitng polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi w celu wypełnienia zmarszczek. Brzmi przerażająco? Czekamy aż aktorka pochwali się efektem.

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciem PO wampirzym liftingu. "Jaki kraj taka Kardashian"
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Pogięło ją do końca.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  trochę mózgu pod kopułę mogła sobie wstrzyknąc-lata leca i chocby sie nacierała krowim plackiem czasu nie zatrzyma.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  A własny kał też wstrzykują?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX