Dariusz Michalczewski o wierności: Swoje kobiety zawsze zdradzałem. A ile musiał zapłacić eksżonom? Padają konkretne kwoty

Dariusz Michalczewski zdradzał wszystkie swoje kobiety. Swoim byłym żonom musiał zapłacić grube miliony. Te rewelacje przynosi najnowszy wywiad z byłym bokserem.

Dariusz Michalczewski żenił się cztery razy, w tym dwukrotnie z Dorotą Chwaszczyńską. Jego żoną była również Patrycja Ossowska, a obecnie były bokser jest w związku małżeńskim z Barbarą Imos.

W rozmowie z "Grazią" Michalczewski wrócił do czasów sprzed niemal 20 lat. W szczerej rozmowie opowiedział o tym, jak zdradzał wtedy kobiety, na których mu zależało.

W sporcie grałem fair, ale swoje kobiety zawsze zdradzałem - mówił.

Z perspektywy czasu bardzo krytycznie ocenia swoje dawne postępowanie.

Jest tyle możliwości, o których musiałbym powiedzieć, że nie starczyłoby stron w tej gazecie. Moim zdaniem to kwestia odpowiedzialności za to, co robiłem. Mówiąc serio, najgorzej jest mieć kochankę, z którą przez wiele lat zdradza się żonę. Bycie nielojalnym jest słabe.

W pewnym okresie życia Michalczewski miał równocześnie aż 3 kochanki.

To było okropne. Wszystkim kobietom mówiłem to samo, ze wszystkimi chodziłem do tej samej restauracji. To była włoska restauracja w Hamburgu. Do tej pory nie mogę się nadziwić, że "Bild" tego nie opisał (...) Moją żoną była wtedy Dorota, miałem też Kingę i jeszcze dwie dziewczyny, w których byłem zakochany. Wtedy myślałem, że jestem super cool, a dzisiaj się tym brzydzę.

Byłe żony otrzymały od Michalczewskiego sporo pieniędzy.

Pierwsza i jednocześnie druga żona dostała ode mnie dziesięć milionów euro, jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach, bardzo mnie lubi. Kolejna żona dostała ponad milion złotych za to, że była ze mną trochę ponad dwa miesiące - opowiadał sportowiec.

Z obecną żoną, Barbarą Imos, Dariusz Michalczewski wziął ślub w 2009 roku. Oboje mieszkają w domu, który urządziła ona. Zobaczcie, jak Michalczewski o tym opowiada.

alex

Więcej o Dariuszu Michalczewskim przeczytasz w książce "Tiger. Bez cenzury" >>

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (14)
Dariusz Michalczewski o wierności: Swoje kobiety zawsze zdradzałem. A ile musiał zapłacić eksżonom? Padają konkretne kwoty
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  oczywiściezadna z nich nie była z nim dla drobnych...oczywiscie.

 • Gość: Ja01

  Oceniono 7 razy 3

  chyba mamy jakąś nową modę ... to co dla jednych jest wstydem, inni się tym publicznie chwalą ... Wczesniej pochwalił sie Fronczewski, że zdradzał, Kiszczakowa ...
  Ludzie, to nie jest powód do dumy !! To wstyd !!

 • Gość: Gladiator

  Oceniono 1 raz 1

  Darek byłeś idolem a dziś jesteś zwykłym pornolem...

 • Gość: .

  Oceniono 3 razy 1

  facet z rozbitym mozgiem na jajecznice

 • Gość: otto

  Oceniono 3 razy 1

  Czy te baby ślepe były,że na taką morde poleciały? No chyba, że same też miały te pyski podobne do niego...

 • Gość: Maciek

  Oceniono 2 razy 0

  Drodzy mężowie, i mężowie stanu w "Daciach" i "Skodach" . Nie jest sztuką być wiernym mężem, gdy się nie ma zbyt wielu okazji. Wtedy gdy pokus, chętnych kobiet w koło bez liku wtedy można ćwiczyć i demonstrować silny charakter. Komu się udało rączka w górę.

 • Gość: wiktormarzena

  0

  ...darek, zdrada z mezczyznami się nie liczy!! HA HA HA

 • Gość: King Ring

  0

  Żałosny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX