Kinga Duda z rodzicami w Watykanie. Kreacja? Poprawna, ale był problem z jednym elementem

Kinga Duda towarzyszy ojcu podczas wizyty w Watykanie. Była też obecna na audiencji u papieża Franciszka. Niestety, woal sprawił jej psikusa.

Andrzej Duda poleciał do Watykanu. Jego żona Agata Duda oraz ich córka Kinga Duda są razem z nim i były obecne także na prywatnej audiencji u papieża Franciszka.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Watykański protokół dyplomatyczny jasno określa zasady, dotyczące stroju podczas spotkania z papieżem. W ostatnich czasach reguły te ulegają pewnemu rozluźnieniu, jednak zarówno Agata Duda jak i jej córka dostosowały się do najsurowszych zasad.

Obie postawiły na czerń, a ich kreacje były skromne i eleganckie. Ubrania zakrywały ramiona i kolana. Wszystko było zgodne z najbardziej wyśrubowanymi wymogami, co więcej, zarówno Agata Duda jak i Kinga Duda miały zakryte woalami włosy. Ten element garderoby przyprawił prezydentównie aż nadto problemów. Cały czas podczas audiencji zsuwał się z głowy, aż w końcu spadł zupełnie.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (123)
Kinga Duda z rodzicami w Watykanie. Kreacja? Poprawna, ale był problem z jednym elementem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: beta

  Oceniono 40 razy 28

  Wyglądają jak muzułmanki ,trochę przesadna skromnosć.Pan Prezydent za to zachowuje się jak Biskup zamiast załatwiać sprawy państwowe jezdzi z Koscioła do Koscioła ,teraz do Papieża cos mu się misje poplątały.

 • elenita

  Oceniono 25 razy 23

  Przy całym uznaniu dla pani Dudziny i panny Dudzianki - na zdjęciu en face, gdy obie tak stoją przygarbione z grzywką na prawo, wyglądają jak z rodziny Adamsów.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 27 razy 21

  Obydwie wyglądają głupio, ale Kinga szczególnie - jakby miała garba.

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 19

  Zdjęcie 9 - Franciszek w myślach "Nie przypominam sobie, żebym wprowadzał burki...hmm, to pewnie Ratzinger."

 • Gość: Terwol

  Oceniono 21 razy 15

  Wyglądają koszmarnie! Oto co znaczą kobiety w KK. Ciekawe, że, ani Merkel, ani Clinton czy tez Elżbieta II nie wdziewały na głowę tych poniżających szmat!

 • zez

  Oceniono 22 razy 10

  Takie dwie sierotki...

 • Gość: brave48

  Oceniono 16 razy 10

  święta dudzina

 • braddock

  Oceniono 10 razy 6

  Hahaha, pisiorskie matki wdowy!

 • do_podziwu

  Oceniono 20 razy 6

  Polotek (kom. na pol serio)- pierwsze odczucie jak spojrzalem na zdjecia (szczegolnie drugie) pomyslalem przyjechali na pogrzeb - usmiech Prezydenta sprowadzil mnie na ziemie - eureka - to "radosna" wizyta w Watykanie-:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX