Cleo odpadła, ale w kategorii seksapil nie miała sobie równych. "Strategiczne" miejsca okrywały cienkie paski

Odcinek półfinałowy był ostatnim, w którym na parkiecie zobaczyliśmy wokalistkę. Cleo pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami" w wielkim stylu.

Mimo, że od jury dostali więcej punktów od Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej, Cleo i Jan Kliment pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami". W rywalizacji na najseksowniejszą kreację wokalistce udało się jednak pokonać bezkonkurencyjną w tej kategorii Kaczorowską.

Cleo wystąpiła w trzech strojach - krótka czerwona sukienka odsłoniła majtki w trudniejszych ewolucjach, wrażenie robiła też prześwitująca niebieska, my jednak największą uwagę zwróciliśmy na srebrną z wycięciem tak śmiałym,  że na wysokości biodra musiały pojawić "wspomagające paseczki". Podobne zasłoniły nie mniej śmiały dekolt gwiazdy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Która kreacja podoba się Wam najbardziej? Sądzicie, że Cleo odpadła z programu zasłużenie?

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Cleo odpadła, ale w kategorii seksapil nie miała sobie równych. "Strategiczne" miejsca okrywały cienkie paski
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  jakie"strategiczne miejsca"?miała na sobie pas szahida ? moze dobrze ze odpadła...

 • Gość: hugo

  0

  podziel się ze znajomymi.znacie jerzego ziębę i ukryte terapie. ten człowiek wie dużo na tematy medyczne. chce zmienić funkcjonowanie służby zdrowia w Polsce. pozwólmy mu. dajmy mu szansę. on wie jak to zrobić. wpisz wyszukiwarkę na facebooku jerzy zięba wybierz jerzy zięba autor. polub stronę i dowiedz się więcej.

 • Gość: ośćg

  0

  no to teraz wiadomo kto wygra a szykowałam się na ich pojedynek Cleo z następczynią Dody z pewnej reklamy

 • Gość: gość

  0

  Więc, je nie wiem o co chodzi. Przecież ten Kadziewicz wcale nie tańczy, tylko wykonuje jakieś podobne do tańca ruchy. Cleo przerasta go o epokę. Czy to ludzie czekają teraz, żeby Kadziewicz bzyknął Agnieszkę na stole?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX