Przyćmić Angelinę Jolie nie jest łatwo. ONA próbowała i to ze wszystkich sił. Sorry, kochana, nie wyszło

Wielka premiera, wielkie nazwiska, splendor i chwała. Ale jak tu zwrócić na siebie uwagę, gdy obok pozuje sama Angelina Jolie? Odpowiadamy - nie da się. Ona boleśnie się o tym przekonała.

Na hollywoodzkiej premierze nowego filmu Angeliny Jolie "Nad morzem" pojawiła się cała obsada produkcji. Wśród nich znana m.in. z "Bękartów wojny" Melanie Laurent. Piękna Francuzka zwykle na czerwonym dywanie stawia na minimalizm i skromne kreacje, ale tym razem pokazała się w efektownej sukni odsłaniającej nogi, majtki i piersi. Dlaczego? Możemy się tylko domyślać, że nie chciała wypaść "nijako" przy Jolie. A niestety i tak właśnie to się stało. Angelina w perłowej eleganckiej sukni wyglądała bowiem jak bogini.

<< ZOBACZ ICH KREACJE >>

Laurent starała się, nie wyszło, ale nie ma się co załamywać. I tak wyglądała ekstra. Po prostu przy Angie "nie widać" już nikogo. Cóż (i któż) może się z nią równać?

aga

Więcej o:
Komentarze (21)
Przyćmić Angelinę Jolie nie jest łatwo. ONA próbowała i to ze wszystkich sił. Sorry, kochana, nie wyszło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lena

  Oceniono 10 razy 6

  ,,Splendor", ,,chwała", ,,bogini", ,,cóż (i któż) może się z nią równać". Jeśli osoba, która napisała ten ,,artykuł" nie dostrzega jego śmieszności (i zapewne swojej też) to ma całkiem spory problem ;)) proponuję trochę wyluzować: może jakiś urlop, day spa, wyjazd nad morze? Można zacząć praktykować buddyzm (uczy dystansu do rzeczywistości) albo chociaż jogę, sama nie wiem. Ale muszę przyznać, że kiedy przeczytałam ten tekst nieźle się ubawiłam - może więc autorka zacznie się spełniać w tym obszarze (komedia też uczy dystansu do siebie i rzeczywistość). Pozdrawiam :)

 • Gość: Klaudia_T

  Oceniono 7 razy 5

  Wiele, wiele kobiet może się z nią równac. C'mon, nie przesadzajmy.

 • elenita

  Oceniono 4 razy 4

  Suknia Laurent okropna, fakt. Ale skąd macie informację, że ona miała zamiar przyćmiewać jakąś Jolie? Z MI6?

 • Gość: Aga

  Oceniono 4 razy 4

  tors Angie ją przycmil

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 3

  Pradziwym talentem Angeliny jest robienie wokol siebie zgielku medialnego bo ani nie jest zbytnio urodziwa ani zbytnio zgrabna ani nie jest jakas wybitna aktorka.

 • Gość: oczko

  Oceniono 4 razy 2

  Angie z cialem wiezniarki Auschwitz plus sztuczne dodatki jak przesadnie duze kule z zelu udajace piersi, suknia, make upem nie ma nic wspolnego z boginia.

  Sorry, kochana. Nie wyszedl ci tekst. To belkot.

 • dorry

  Oceniono 2 razy 2

  Na tych zdjęciach to akurat obie wyglądają dosyć słabo jak na swoje możliwości. Może tylko suknia Laurent nieco brzydsza.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  nie rozumiem tego artykulu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX