Magdalena Cielecka zawsze perfekcyjna? Zaraz zmienicie zdanie. Tego stroju nie można uznać nawet za ładny

Rybaczki, koszula w paski i ta okropna torebka...

Magdalena Cielecka nigdy nie zaliczyła modowej wpadki? Zawsze wygląda idealnie? Nie można powiedzieć o jej stylu złego słowa? No to popatrzymy, w czym przyszła na imprezę "Twojego Stylu". Wiązana pod szyją koszula w zielone pasy, spodnie-rybaczki z opuszczonym krokiem, różowa satynowa torebusia i błyszcząca opaska na włosach. Nie rozumiemy tego zestawu, tu nic do siebie nie pasuje! Najgorsze jest jednak to, że sylwetka kompletnie straciła proporcje.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na pocieszenie musimy jednak przyznać, że makijaż był świetny. Czarny klasyczny eyeliner zastąpił pastelowy - w odcieniu jasnej, perłowej zieleni, a usta Cielecka podkreśliła szminką w odcieniu soczystej maliny.

aga

Więcej o:
Komentarze (16)
Magdalena Cielecka zawsze perfekcyjna? Zaraz zmienicie zdanie. Tego stroju nie można uznać nawet za ładny
Zaloguj się
 • predent

  Oceniono 5 razy 3

  Co wy plotkarze pjerdolicie? Bardzo ładnie wygląda.

 • predent

  Oceniono 4 razy 2

  W naszych pozal się Boże mediach wystarczy szczeknąć byle co i zaraz znajdzie się stado szczekaczy. Dziewczyna wygląda bardzo fajnie ale jakiś palant postanowił sobie poszczekać. No i od razu są chętni do ujadania. Ale poza tym Magdalena Cielecka to jedna z nielicznych aktorek z osobowością, jak dobre wino.

 • Gość: manini

  Oceniono 3 razy 1

  Sie kobieta pewnie przejela lol

 • Gość: nieśmiały wielbiciel

  Oceniono 3 razy 1

  A ja i tak bardzo lubię Panią Cielecką jako aktorkę, a przy okazji bardzo podoba mi się jako kobieta. Wszak nie szata czyni człowieka, jak kiedyś mądrze uważano, a dziś się o tym zapomina w imię jakiejś "mody", która po sezonie nie będzie już modna.

 • Gość: ad

  Oceniono 3 razy 1

  Spodnie masakrycznie skracają nogi. Może gdyby nogawki nie były pomarszczone jeszcze jakoś by się wybroniły.

 • Gość: inn

  0

  Pani Magda miała kiedyś wspaniałe wyczucie stylu, do tego nosiła ubrania dobre jakościowo. Ale od jakiegoś czasu albo kombinuje na siłę za jakimś przełamanym stylem vintage/retro albo ubiera się jak luzacka rusałka w bezkształtne sukienki rodem z second handu i kapciowate kozaczki jakby jej już nie zależało. I może tak jest, zmieniły się priorytety.

 • Gość: Inka

  0

  Super wygląda!!! Macie chyba coś z oczami i wyczuciem stylu!

 • Gość: prezio

  Oceniono 2 razy 0

  Ona ma głowę jak ludzik z klocków Legoo, kwadratową.
  Nie lubię jej. Wygląda jakby piżamę w pośpiechu włożyła w spodnie i biegnie na ryby.

 • Gość: Cielecka jest ok

  Oceniono 2 razy 0

  buty super, bym założyła... i myślę że dobrej, interesującej aktorce jaką jest M.C. lekko zwisa i powiewa drobny plotkarski jazgocik :))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX