Mikołaj Lizut o modelkach. "Wystarczy ładny ryj i zgrabna d**a". Barbara Pasek ma chłopaka modela. Reakcja? Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie

Do ostrej wymiany zdań doszło w ostatnim odcinku programu "Na językach". Mikołaj Lizut wyraził swoją bardzo niepochlebną opinie o zawodzie modelki. Nieprzyjemnie zrobiło się, kiedy głos zabrała Barbara Pasek, której chłopak jest modelem. Oliwy do ognia dorzuciła Karolina Korwin-Piotrowska.

Mikołaj Lizut jest jednym ze stałych ekspertów programu Agnieszki Szulim "Na językach", w którym komentowane są bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. W poniedziałek dyskusja dotyczyła zawodu modelki. Dziennikarz stwierdził, że by osiągnąć w nim sukces, wystarczy ładna buzia. Intelekt? Niekoniecznie. Opinię wyraził w bardzo mało eleganckich słowach.

Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? - skomentował w telewizji. Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, k***a, talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną d*pę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Osobowość trzeba mieć, jaką, k**wa, osobowość? Że to lata pracy, żeby osiągnąć coś tam. Wystarczy mieć ładnego ryja! - stwierdził.

Co ciekawe, żaden z reszty ekspertów nie pokusił się o szerszy komentarz. Prowadząca Agnieszka Szulim stwierdziła tylko, że walory intelektualne jednak pomagają w zawodzie.

Jak masz tępą dzidę, to nie wystarczy - powiedziała.

Jak się okazało, Mikołaj Lizut nie ma też najlepszego zdania o mężczyznach modelach. Po emisji materiału o Polakach, którzy odnoszą sukces na wybiegach za granicą, zwrócił się do nowej ekspertki show Barbary Pasek z pytaniem, czy chciałaby mieć chłopaka modela. Rzecz w tym, z czego Lizut nie zdawał sobie sprawy, że dziennikarka spotyka się z modelem Karolem Niziołkiem. Kolega z programu dociekał, czy pojawił się on w materiale. Pasek zareagowała bardzo emocjonalnie.

Na szczęście siedzi w domu. Jeszcze jest za słaby. Zmieniły się czasy, ty się możesz śmiać z tego co tydzień, tylko wiesz, ten się śmieje co się śmieje ostatni. Ci ludzie zarabiają gigantyczne pieniądze. Można dzisiaj zarabiać pieniądze na rzeczach przyjemnych, a jednocześnie sięgać po ambitną książkę, brać udział w ambitnych rzeczach, a nie pracować za 1300 złotych - stwierdziła.

Karol NiziołekInstagram.com/niepamietamnic

Do dyskusji włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska, która także powątpiewa w możliwości intelektualne osób pracujących w modelingu.

Ale czy oni myślą, że w tym jest jakiś przekaz? - dopytywała.
Tak Karolina - odpowiedziała.
Ja mam inne zdanie - stwierdziła krótko dziennikarka.

Ostatnie zdanie należało do Pasek.

Ładna buzia dyskwalifikuje w tym zawodzie, jeśli jest tylko ładną buzią - powiedziała.

Mikołaj Lizut słynie z kontrowersyjnych opinii, musimy jednak przyznać, że w telewizji wolelibyśmy oglądać osoby dzielące się bardziej merytorycznymi uwagi wypowiadanymi w mniej "rynsztokowym" stylu. Dziwi nas też, że nikt, poza Barbarą Pasek, która ma ze sprawą osobisty związek, nie odniósł się w wyważony sposób do zaprezentowanej przez Lizuta tyrady. A jakie jest Wasze zdanie?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (16)
Mikołaj Lizut o modelkach. "Wystarczy ładny ryj i zgrabna d**a". Barbara Pasek ma chłopaka modela. Reakcja? Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szpaku

  Oceniono 5 razy 3

  Ma racje wk....ił się i pięknie podsumował.

 • Marcin Jopkiewicz

  Oceniono 4 razy 2

  ,,Można dzisiaj zarabiać pieniądze na rzeczach przyjemnych, a jednocześnie sięgać po ambitną książkę, brać udział w ambitnych rzeczach, a nie pracować za 1300 złotych."- pseudo "nowa" celebrytko, weź się za prawdziwą pracę jak miliony Polaków, a nie pieprz głupot. Jak można mówić publicznie takie rzeczy gdy większość narodu ciężko tyra na te 1300zł. Posiedziałabym miesiąc na kasie w markecie to być doceniła wartość pieniądza, a pamiętaj tylko, że uroda Twoja i lubego przeminie, sława też i obyś Ty kiedyś nie musiała pracować za tą zawrotną sumę.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  patrząc i słuchając Dżoany Krupy...gość trafił w sedno!

 • Gość: szpaku

  Oceniono 3 razy 1

  Ma rację , wk.....ił sie i pięknie podsumował

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 1

  Facet ma tym razem rację. Wczoraj obejrzałam tapl model i te wszystkie panienki są tak głupie że aż mnie to przeraża.

 • Gość: Marta

  Oceniono 5 razy 1

  Zgadzam się z Lizutem i z Korwin - Piotrowską.

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 1

  Lizut ma racje, krótko i na temat. Ludzie nie lubią szczerości.

 • pannamigootka

  Oceniono 6 razy 0

  Osobowość – wewnętrzny system regulacji pozwalający na adaptację i wewnętrzną integrację myśli, uczuć i zachowania w określonym środowisku w wymiarze czasowym (poczucie stabilności). Jest to zespół względnie trwałych cech lub dyspozycji psychicznych jednostki, różniących ją od innych jednostek.Modelki to też ludzie , czyli jak wszystkie osoby posiadają to co powyżej . No chyba ,że pan.. zapomniałam nazwiska nie zalicza modelek do gatunku ludzkiego , tylko do trzody chlewnej , bo z tego co mi wiadomo to świnie posiadają ryje

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -1

  jak Anja Rubik byłaby tylko dobrą modelką nie zaszłaby tak daleko. Przykład macie w Top Model, gdzie wśród ładnych buziek mamy tępe dzidy. I co? nie zajdą daleko. To jest ich 5 minut które nie potrwa długo. Ci jednak co maja coś do powiedzenia i mają plan na siebie osiągną sukces. I to nie jest kwestia tylko modelingu. W każdej branży jak jesteś nijaki długo nie pociągniesz albo gó... będziesz zarabiać. Ale komentarze w stylu "to ta z krzywymi zębami"???? Helllo!!! Czy to nie przypadkiem Pani Korwin Piotrowska nie walczy z hejtem w sieci? Sama napędza a potem zwalcza. Totalny brak konsekwencji i prze okrutna hipokryzja. Baśka dała radę i bardzo fajnie że walczy o swoje stanowisko. A faceta ma zajebistego! Mega przystojniak i pewnie dobry człowiek skoro się kochają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX