Kuba Wojewódzki przepraszał, że na niego głosował. Po wyborach pisał: Boję się. Kukiz komentuje. "Ferrari to nie wszystko"

Przed niedzielnymi wyborami Kuba Wojewódzki wyznał, że w wyborach prezydenckich głosował na Pawła Kukiza, za co teraz przeprasza. Na swojej karcie do głosowania napisał "Boję się". Polityk odpowiedział mu na Facebooku.

W wyemitowanym 20 października odcinku swojego show, Kuba Wojewódzki przeprosił za głos na Pawła Kukiza oddany w pierwszej turze wyborów prezydenckich. W dniu wyborów parlamentarnych pokazał na Facebooku kartę do głosowania, na której napisał "Bardzo się boję". Niezadowolenie z wyboru Polaków wyraził serią sugestywnych zdjęć na Instagramie podpisanych "Ciemne chmury nad ojczyzną", czy "No i ch**".

Zdjęcie z Instagrama Kuby WojewódzkiegoInstagram.com/kuba_wojewodzki_official

Do obaw Wojewódzkiego odniósł się na Facebooku Paweł Kukiz. Polityk "poradził mu" jak zachować spokój ducha.

Oj tam. Ferrari to nie wszystko Kuba. Każdy się boi. Sztuką jest nie lękać się. Ale też nie taką wielką - wystarczy spojrzeć w lustro i pomyśleć, że nic nie jest wieczne. Przyzwoitość. To wystarczy, żeby był spokój ducha - napisał.

Wpis z Facebooka Pawła KukizaFacebook.com/kukizpawel

Partia Kukiz'15 w wyborach parlamentarnych dostała 8.81% poparcia, dzięki czemu stała się trzecią siłą w sejmie. Wojewódzki przepraszał za głos na polityka we wcześniejszych wyborach prezydenckich w słowach:

Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za Pawła Kukiza. Za mój wybór Pawła Kukiza. Kłamałbym, gdyby powiedział, że patrzyłem na niego jak na męża stanu. Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest chyba jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry, za to wszystko przepraszam.

Sytuację polityczną w Polsce komentował również parę dni przed wyborami na Facebooku:

Dla mnie sprawa jest prosta. PiS nie zasługuje na władze a PO nie zasługuje na zaufanie. Jarosław Kaczyński to kwintesencja polskiej kultury krzywdy. Przetrącony przez los i historię lider Polski wczorajszej. Ewa Kopacz to polityk zastępczy o charyzmie prowincjonalnego felczera. Paweł Kukiz nie zasługuje już nawet na uwagę. Popierając go niedawno, nie liczyłem na kreację męża stanu. Ale liczyłem na kogoś z jaśniejszym stanem umysłu.

Wpis z Facebooka Kuby WojewódzkiegoFacebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

em


Warto przeczytać: "Kukiz. Grajek, który został graczem” >>

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (90)
Kuba Wojewódzki przepraszał, że na niego głosował. Po wyborach pisał: Boję się. Kukiz komentuje. "Ferrari to nie wszystko"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 18 razy 12

  Do obaw Wojewódzkiego odniósł się na Facebooku Paweł Kukiz. Polityk "poradził mu" jak zachować spokój ducha. - "POLITYK"Kukiz (i inni) - jak czytam liste 560 POLITYKOW jacy weszli do obu izb - to moze nie "boje sie bardzo" (jak KW) - ale mam obawy - co z tego wyniknie?

 • Gość: ja

  Oceniono 12 razy 8

  cyt. "Niektórzy ludzie są jak skarbonki - im bardziej puści w środku tym bardziej brzeczą"

 • Gość: Cynik

  Oceniono 9 razy 7

  Wojewódzkiemu zawdzięczami przebicie się Kukiza do mainstreamu i zrobienie z niego modnego antysystemowca dla młodych i głupich.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 7

  Prawda jest taka, że większość partii nie zasługuje na władzę. są wyjątki, które warunkowo mogłyby rządzić.

 • kniazwitold

  Oceniono 8 razy 4

  Psychicznie chory alkoholik poucza o przyzwoitości i pokazuje swoje kompelsy z powody czerwonego Ferrari... powinien zostać biskupem.

 • boo.boo

  Oceniono 8 razy 4

  Kukiz politykiem ? Wolne żarty....koleś chciał rozwalić system, a dzięki niemu rozwalony zostanie kraj. Jow-y sobie wymarzył i nic więcej poza tym nie miał do zaoferowania. Nie wiem kto przy zdrowych zmysłach na niego zagłosował.

 • xouveyer11

  Oceniono 6 razy 4

  Kukiz se swoimi naziolami znalazł swoje miejsce w kloace. I nas wszystkich tam ciągnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX