MTV EMA. Sprośne komentarze Sheerana, "zabawa w banana" i żarty z Biebera. Największe gwiazdy gali? Prowadzący!

Ed Sheeran i Ruby Rose poprowadzili galę rozdania nagród MTV w brawurowym stylu. Było lekko, zabawnie, nie brakło też momentów, w których widzowie musieli się zastanawiać, czy przypadkiem się nie przesłyszeli.

Ed Sheeran i australijska modelka Ruby Rose to połączenie całkiem niestandardowe. Zauważył to sam wokalistka, który stwierdził, że nauczy gwiazdę serialu "Orange Is The New Black" jak być słodkim, jeśli ta powie mu, co trzeba robić, by być "bad assem". Modelka w odpowiedzi stwierdziła, że ona też potrafi być urocza, w końcu urodziła się kociakiem - wskazała na zdjęcie małego kotka ze swoją charakterystyczną fryzurą dorobioną w programie graficznym.

To śliczny kotek - skomentował wokalista.

Rzecz w tym, że użył wyrażenia "pussy", którym określenia się również żeńskie narządy płciowe.

Ruby z trudem powstrzymała śmiech, ale zaczerwienienia nie udało się jej ukryć. Publiczność śmiała się i klaskała - opisuje zdarzenie "Daily Mail".

Ed Sheeran na tym nie poprzestał. W trakcie gali nieoczekiwanie zaskoczył modelkę pytaniem, czy chce zagrać w nim w "ukryj banana". Przygotował nawet rekwizyt!

Powinieneś to zrobić, podejrzewam, że robiłeś to już wcześniej - odpowiedziała.

Ruby Rose też miała swoje "momenty". Uczyła wokalistę jak używać miotacza ognia na scenie, przeprowadziła też dosyć interesujący wywiad ze zdobywcą trzech statuetek, Justinem Bieberem. Okazało się, że modelka i gwiazdor mieli w tym momencie na sobie bardzo podobne zestawy.

Czy mogę tylko wspomnieć, że miałam zaplanowane jakieś 10 zmian stroju i upewniłam się, że w żadnym z nich nie będę wyglądać jak Justin Bieber? Jakim cudem jesteśmy teraz obydwoje ubrani na biało czerwono! - zapytała.
Chyba mnie skopiowałaś - stwierdził wokalista.
Miałam próby przed tobą! - "broniła się" Rose.

Ruby Rose, Justin BieberAP/REUTERS

emWięcej o: