Margaret nie przyszła na imprezę MTV EMA. Powód? "Po prostu nie dostaliśmy zaproszenia"

Margaret była polską kandydatką do nagrody MTV EMA. Zostałą wyłoniona w plebiscycie, w którym udział brali polscy fani. Pokonała innych znakomitycj artystów z naszego kraju, ale na imprezie w Mediolanie nie zaprezentowała się tak, jak tego oczekiwaliśmy.
Margaret nie pojechała na galę MTV EMA Powód? "Po prostu nie dostaliśmy zaproszenia" Tegoroczna gala MTV EMA odbyła się w niedzielny wieczór w Mediolanie. Na imprezie pojawiły się takie gwiazdy jak Justin Bieber i Ruby Rose. Zabrakło jednak przedstawicielki polskiej sceny muzycznej. Margaret nie pojawiła się na gali, a o przyczynach swojej nieobecności poinformowała fanów na Snapchacie. Witam nie z Mediolanu, a z Warszawy. Już tłumaczę. Nie ma nas tam, bo po prostu nie dostaliśmy zaproszenia. Podejrzewam też, że nie dostaliśmy żadnej nagrody - napisała wokalistka. Margaret nominowana była w kategorii "Najlepszy artysta światowy", jednak statuetkę otrzymał Justin Bieber. Ten wieczór zdecydowanie należał do niego - wygrał też w kategorii "Najlepszy wokalista", "Najlepszy image" oraz "Najlepsza współpraca" (razem ze Skrillexem).

Tegoroczna gala MTV EMA odbyła się w niedzielny wieczór w Mediolanie. Nie zabrakło na niej takich gwiazd jak Justin Bieber czy Ruby Rose. Był też Plotek.pl :) Zabrakło jednak przedstawicielki polskiej sceny muzycznej. Margaret nie pojawiła się na gali, a o powodzie poinformowała fanów na Snapchacie.

Witam nie z Mediolanu, a z Warszawy. Już tłumaczę. Nie ma nas tam, bo po prostu nie dostaliśmy zaproszenia. Podejrzewam też, że nie dostaliśmy żadnej nagrody - napisała wokalistka.

Margaret nominowana była w kategorii "Najlepszy artysta światowy", jednak statuetkę otrzymał Justin Bieber. Ten wieczór należał do niego - wygrał też w kategorii "Najlepszy wokalista", "Najlepszy image" oraz "Najlepsza współpraca" (razem ze Skrillexem).

jus

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Margaret nie przyszła na imprezę MTV EMA. Powód? "Po prostu nie dostaliśmy zaproszenia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 2 razy 2

  Baner Reklamowy udający piosenkarkę nie dostał nagrody....

  No świat się kończy:)

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  Jaka telewizja taki światowy artysta :P

 • Gość: Mike Tyson

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo mądra i rozsądna dziewczyna . Ja tak samo nie przychodzę tam gdzie mnie nie proszą bo sam to się nigdy nie wpraszam na chama choć takie czasy ,że tak niby trzeba bo gdy Ciebie wygnają drzwiami to wchodzisz oknem . Popieram bo gdy masz zaprosenie w ręku to sam wiesz kiedy , gdzie i o której masz być w danym miejscu .

 • Gość: ABP

  Oceniono 1 raz -1

  Uprzejmie donoszę, iż, wbrew oczekiwaniom z nagłówka na głównej, zaskoczon nie jestem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  margaret startowala w worldwide act: europe, ktora wygral wloch (pewnie musieli gospodarzom dac), a justin startowal w worldwide act: north america.... wiec jest blad w tekscie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX