Edyta Herbu¶ miała swój wielki dzień. Ukochanego nie mogło tam zabrakn±ć. Stylizacja? Skromnie. Za to na dole...

Edyta Herbu¶ coraz pewniej odnajduje się w aktorstwie. Na premierze spektaklu z jej udziałem nie mogło zabrakn±ć partnera byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami", Mariusza Trelińskiego.

Edyta Herbu¶ gra główn± rolę w spektaklu "Diwa", który w sobotę miał swoj± premierę w Teatrze Kępa. Ukochan± w akcji z widowni ogl±dał partner aktorki Mariusz Treliński. Reżyser chętnie pozował z ni± do zdjęć po zakończeniu spektaklu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na tę okazję Herbu¶ wybrała raczej stonowan± stylizację. Z koszulowa gór± ciekawie kontrastowała wzorzysta spódnica do ziemi (projekt Anny Krzyżanowskiej). Jak podoba Wam się Herbu¶ w takim wydaniu? My jeste¶my na "tak"!
 

em


Więcej o:
Komentarze (3)
Edyta Herbu¶ miała swój wielki dzień. Ukochanego nie mogło tam zabrakn±ć. Stylizacja? Skromnie. Za to na dole...
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
  • Gość: e

    Oceniono 2 razy 2

    Ładna i wychodzi na to, że utalentowana nie tylko w tańcu. Podobna do Nataszy Urbańskiej, ale podczas gdy tamta jest lansowana jako ósmy cud ¶wiata, a wychodzi jak wychodzi, to po Edycie nikt nie spodziewał się niczego dobrego, a można się miło zaskoczyć.

  • Gość: ewa

    Oceniono 3 razy 1

    Bardzo fajna para, ona piekna i mloda, on fajny facet, inteligentny, tworczy. Z zawisci niektorzy czepiaja sie Jej z powodow sobie tylko znanych.,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX