Księżna Kate i książę William na romantycznym wypadzie z dala od dzieci. Pojechali do miejsca, w którym się poznali

Księżna Kate i książę William pojechali do Szkocji. Odwiedzili Uniwersytet St. Adrews, gdzie po raz pierwszy się poznali, ale to nie wszystko. Nie brakowało romantycznych chwil.

Dwoje dzieci, książęce obowiązki wobec monarchii i ludzi. Księżna Kate i książę William nie mają zbyt wiele czasu, aby cieszyć się jedynie sobą. Jednak wizytę w Szkocji udało im się wykorzystać także w celach bardziej prywatnych.

Książę i księżna spędzili ostatnią noc w St. Andrews, miejscu w którym się poznali - napisano na Twitterze Pałacu Kensington.

Tyle oficjalne źródła. A czego dowiedziały się portale show-biznesowe i tabloidy? Jak podaje "US Magazine", książęca para zatrzymała się pięciogwiazdkowym hotelu Old Course Hotel, gdzie zaplanowali "romantyczną randkę z dala od dzieci".

Zjedli romantyczną kolację w hotelowej restauracji. Na koniec zamówili jeden deser - czytamy na portalu.

Ceny? Do najniższych nie należą. Desery kosztują między 50-60 zł, natomiast dania główne można zamówić za mniej więcej 110-230 złotych. Natomiast cena pokoju za noc to już 1800 złotych.

 

Księżna Kate i książę William w młodościScreen z Twitter.com/KensingtonRoyal

 

Następnego dnia książęcą parę czekał pracowity dzień po brzegi wypełniony zobowiązaniami zawodowymi. Para pojechała do szkockiego Dundee (zobacz więcej zdjęć z wizyty pary książęcej w Szkocji).

Kilka dni wcześniej para była jeszcze w Londynie, gdzie odbyła się uroczysta kolacja. Królowa podejmowała prezydenta Chin, Xi Jinping wraz z żoną. Księżna Kate zachwyciła w tej sukni:

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: