Kaczorowska i Kadziewicz mają romans? Ona zaprzecza, on się wkurza. A na parkiecie... TO, co zrobili, nie uciszy plotek

Ona jest jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd, on jest wysoki, przystojny i odnosi sukcesy zawodowe. Media wietrzą tu romans, a sprawa jest skomplikowana, bo siatkarz ma żonę. A tymczasem na parkiecie...

O romansie Agnieszki Kaczorowskiej i Łukasza Kadziewicza głośno jest od kilku tygodni. Kolorowa prasa donosi, że żonaty siatkarz uległ urokowi uwodzicielskiej, pięknej tancerki. Ona zaprzecza. On denerwuje się ponoć, gdy słyszy kolejne pytania od dziennikarzy na ten temat. Ostatnio pojawiły się w końcu nawet doniesienia brukowców na temat wyprowadzki Barbary Kadziewicz z ich wspólnego domu. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Wiadomo za to, że ci dwoje z pewnością potrafią przynajmniej "odegrać" namiętność. Zobaczcie, co się działo w piątek na parkiecie...

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Seksowne pozy, objęcia, dotykanie... Wisienką na torcie jest Kaczorowska zaciskająca uda na biodrach Kadziewicza. Uff... Zrobiło się naprawdę gorąco! Za tę rumbę dostali komplet 40 punktów, a dodatkowy dalibyśmy jeszcze za tę "grę". Wyszło BARDZO realistycznie.

 

aga

Więcej o:
Komentarze (34)
Kaczorowska i Kadziewicz mają romans? Ona zaprzecza, on się wkurza. A na parkiecie... TO, co zrobili, nie uciszy plotek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aga

  Oceniono 9 razy 9

  A mnie się wydaje, że choreografia została specjalnie tak pomyślana, żeby ludziska się emocjonowały. Seks najbardziej wszystkich interesuje.

 • henrykus1943

  Oceniono 8 razy 6

  Ludzie ! Kogo to obchodzi.

 • Gość: billy

  Oceniono 6 razy 6

  Pierdoły !!!CO JESZCZE TEN szmaciany PORTAL WYMYŚLI???Wam się uda zaciskają na MIEJSCU GDZIE POWINIEN BYĆ MÓZG A TAM dziura!!!

 • Gość: ganabika

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież oni mają wykonać widowiskowy taniec taki, który zapewni im zwycięstwo więc jak mają tańczyć, na baczność? A poza tym taniec jest konkurencją szczególną podobnie jak aktorstwo wymaga zaangażowania. Ta para pokazała kunszt, który nie został dostrzeżony. Zostały natomiast zauważone niecne zamiary tych dwojga rozkwitające w wyobraźni oglądających występ. Cóż, nie każdy tak potrafi i do tego ma odwagę by wyrazić siebie.

 • Gość: ted

  Oceniono 3 razy 3

  Dziewczyna ładna i ma to coś -dlaczego nie i komu to przeszkadza?

 • Gość: irena

  Oceniono 3 razy 3

  ploty tworzą i rozpowszechniają nasze durne plotkarskie media,które lubują się w rozwalaniu związków

 • Gość: konik

  Oceniono 2 razy 2

  o co ku..wa chodzi - jaki romans ? Tak tańcza nawet dzieciaki na pokazach... Klasyka i standart.

 • elasp

  Oceniono 8 razy 2

  Rozumiem, że każda prostytutka musi się zachowywać jak aktorka, ale czy każda aktorka musi się zachowywać jak prostytutka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX