Cleo TRAFIŁA DO SZPITALA. "Zasłabła na koncercie". Jaki jest stan gwiazdy?

Cleo

Cleo (Kapif)

Cleo się nie oszczędza: intensywnie trenuje przez występami w "Tańcu z gwiazdami" i nie przestaje koncertować. Niestety nadmiar obowiązków daje o sobie znać. Wokalistka ma poważne problemy ze zdrowiem.

W ostatnich miesiącach grafik Cleo jest wyjątkowo napięty. Nie dość, że wokalistka bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami", to jeszcze wciąż koncertuje. Nadmiar zajęć nie ma zbawiennego wpływu na jej stan zdrowia. Wręcz przeciwnie. Jak informuje "Fakt", piosenkarka miała ostatnio koncert w Pile. Intensywny wieczór był dla niej przykry w skutkach, bo straciła przytomność i trafiła do szpitala.

Na scenie dała z siebie wszystko, a potem dzielnie rozdawała autografy. Niestety, ogromne zmęczenie organizmu dało o sobie znać i gwiazda za kulisami zasłabła. Według naszych informacji trafiła potem do szpitala, gdzie lekarze starali się postawić ją na nogi - czytamy w tabloidzie.

Z powodu przeforsowania Cleo ma też problem z żebrami, skutkiem czego nie rozstaje się z pasem chłodzącym.

Strój prawie jak u Robocopa. Tak wygląda mój pas do chłodzenia kontuzjowanego żebra. Niestety, najbardziej boli podczas ćwiczeń i śpiewania. Ale nie daję się - łykam leki przeciwbólowe, zaciskam zęby i działam dalej! Polskie dziewczyny są silne! - napisała Cleo na swoim facebookowym profilu.

CleoFacebook.com/CjakCLEO

Co do jednego nie mamy żadnych wątpliwości: Cleo to prawdziwa twardzielka. Podobnego zdania są osoby pracujące przy produkcji "Tańca z Gwiazdami". Jedna z nich powiedziała:

Cleo nie jest księżniczką na ziarenku grochu. Od samego początku nie oszczędza się w tańcu i nigdy nie mówi o swoich kontuzjach. Zawsze, kiedy ją pytam: "Boli?", odpowiada: "Każdego boli, dam radę!".

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Zobacz także
  • Co ten taniec robi z kobietami - chciałoby się powiedzieć patrząc na ich zdjęcia. Wszem i wobec wiadomo przecież, że taniec rozpala zmysły i pozwala odkryć w sobie seksapil. One są na to żywym dowodem. Zanim wzięły udział w "Tańcu z gwiazdami", swoją kobiecość wolały głęboko ukrywać. Po programie zaś rozkwitły i... wypiękniały. Zmiany widać gołym okiem, zobaczcie, jak się zmieniły. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie były w "Tańcu z Gwiazdami". To nie Kaczorowska zmieniła się najbardziej
  • Ola Ciupa Ola Ciupa chciała się pochwalić zgrabnymi nogami i sexy pupą. Jak wyszło? Dość słabo
  • Jak naprawdę nazywają się gwiazdy? Lana Del Rey naprawdę nazywa się Elizabeth Woolridge Grant. A Brad Pitt? Nie zgadniecie
Komentarze (3)
Cleo TRAFIŁA DO SZPITALA. "Zasłabła na koncercie". Jaki jest stan gwiazdy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • grzesio123

    0

    Cleo skaleczyła się w palec. Karetka na sygnale odwiozła ją do szpitala. Pacjentka leży na OIOMie. Lekarze ostrożnie wypowiadają się o stanie jej zdrowia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX