Blake Lively ze starszą siostrą. Ona też jest aktorką! I na pewno ją kojarzycie z kultowego filmu

Robyn Lively z siostrą Blake

Robyn Lively z siostrą Blake (Screen z Instagram.com/Robyn Lively)

Nie jest tak znana, jak jej młodsza siostra, ale bez wątpienia widzieliście ją w jakimś filmie. Nas zachwyciło jej konto na Instagramie. Robyn, starsza siostra Blake Lively, wydaje się być bez reszty zakochana w swoim życiu i korzysta z niego pełnymi garściami.

Siła sióstr, można powiedzieć patrząc na wspólne zdjęcie Blake Lively ze starszą siostrą, Robyn. Obie zrobiły sobie selfie, które Robin wrzuciła na swoje konto na Instagramie.

Kiedy twoja siostra daje ci najlepsze czekoladowe mleko, jakie kiedykolwiek piłaś - podpisała je.

Jeżeli wydaje Wam się, że skądś ja kojarzycie, to nie mylicie się. Robyn Lively to także aktorka. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, między innymi w takich filmach i serialach, jak kultowa "Młoda czarownica", "Doogie Howser, lekarz medycyny", "Miasteczko Twin Peaks", czy "Śmiertelna wyliczanka".

Zachęceni zdjęciem pijącej czekoladowe mleko aktorki, zajrzeliśmy na jej konto na Instagramie. Jest tam mnóstwo zdjęć pokazujących aktorkę z rodziną, w śmiesznych pozach, robiącą śmieszne miny. Wygląda na kogoś zadowolonego z życia.

Kocham mój kraj, kocham wolność, kocham swoje życie! - napisała przy jednym ze zdjęć.
<< ZDJĘCIA SIOSTRY BLAKE LIVELY >>

Robyn Lively w 1999 roku wyszła za Bartha Johnsona, mają trójkę dzieci: Baylen, Kate i Wyatta. Rodzina aktorki jest stałym bohaterem (często zbiorowym) jej instagramowych zdjęć.

Aktorka wciąż miło wspomina swój udział w filmie "Młoda czarownica", choć z perspektywy czasu nie wszystko wspomina dobrze. W ubiegłym roku w jednym z wywiadów wróciła pamięcią do sceny miłosnej z Danem Gauthierem, który zagrał postać Brada Powella.

Kręciliśmy dodatkowe ujęcia, ponieważ chcieli, żeby było bardziej sexy. Gdybym mogła jedną rzecz zmienić, to tę scenę bym usunęła. Naprawdę. Jest okropna -  mówiła w rozmowie z "BuzzFeedem".

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Blake Lively ze starszą siostrą. Ona też jest aktorką! I na pewno ją kojarzycie z kultowego filmu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: s

    0

    jest za chuda, kiedyś była naprawdę ładna, dziś pozostał tylko ślad po dawnej urodzie - szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX