Blake Lively z córką na lotnisku. Jak ona ją tuli! Te zdjęcia Was rozbroją. "Cenny pakunek"

Zdaje się nie widzieć świata poza trzymaną na rękach córką James. Tak trzyma się skarb. Tak trzyma się dziecko, którego nie chce się pokazać paparazzim.
Blake Lively chroni córkę Blake Lively z córką na lotnisku. Jak ona ją tuli! James Reynolds, córka Blake Lively i Ryana Reynoldsa, ma już prawie 11 miesięcy, ale świat jak dotąd nie widział jej twarzy. Mam chroni ją przed paparazzi. James Reynolds, córka Blake Lively i Ryana Reynoldsa, ma już prawie 11 miesięcy, ale świat jak dotąd nie widział jej twarzy. Zbyt szybko zapewne nie zobaczy, ponieważ troskliwa mama dba o to tak skrupulatnie, jak to tylko możliwe. Blake Live pojawiła się w sobotę w Nowym Jorku. Trudno było ją poznać. Na głowie miała kapelusz z wywiniętym w dół ogromnym rondem, który skrywał jej połowę twarzy. To jednak nie wszystko. Aktorka trzymała coś w rękach tak, jakby to było coś najcenniejszego w świecie. "Miała przy sobie jakiś bardzo cenny ładunek" - zauważył "Daily Mail". To była jej córka, James. Jak ona ją tuli! Te zdjęcia są rozbrajające, choć z drugiej strony domyślamy się, że chodzi tu głównie o to, żeby nikt nie powołany nie zobaczył dziecka. James przyszła na świat w grudniu ubiegłego roku. Jej wygląd dotąd jest tajemnicą, nie licząc jej dłoni. W maju Ryan Reynolds zdecydował się bowiem pokazać na Instagramie zdjęcie ręki James, a zaraz potem zdjęcie udostępniła na swoim profilu Blake. W każdym razie, jak dotąd twarz małej James nie jest tajemnicą wyłącznie dla jej najbliższych.

James Reynolds, córka Blake Lively i Ryana Reynoldsa, ma już prawie 11 miesięcy, ale świat jak dotąd nie widział jej twarzy. Zbyt szybko zapewne nie zobaczy, ponieważ troskliwa mama dba o to tak skrupulatnie, jak to tylko możliwe.

Blake Live pojawiła się w sobotę w Nowym Jorku. Trudno było ją poznać. Na głowie miała kapelusz z wywiniętym w dół ogromnym rondem, który skrywał jej połowę twarzy. To jednak nie wszystko. Aktorka trzymała coś w rękach tak, jakby to było coś najcenniejszego w świecie.

Miała przy sobie jakiś bardzo cenny ładunek - zauważył "Daily Mail".

To była jej córka, James. Jak ona ją tuli! Te zdjęcia są rozbrajające, choć z drugiej strony domyślamy się, że chodzi tu głównie o to, żeby nikt nie powołany nie zobaczył dziecka.

<< BLAKE LIVELY Z CÓRKĄ >>

James przyszła na świat w grudniu ubiegłego roku. Jej wygląd dotąd jest tajemnicą, nie licząc jej dłoni. W maju Ryan Reynolds zdecydował się bowiem pokazać na Instagramie zdjęcie ręki James, a zaraz potem zdjęcie udostępniła na swoim profilu Blake.

W każdym razie, jak dotąd twarz małej James nie jest tajemnicą wyłącznie dla jej najbliższych.

Blake Lively to piękna kobieta. Zobacz, co mówi o urodzie i przemijaniu w rozmowie z Anną Wendzikowską.

alex

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: