Carey Mulligan nie komentowała ciąży, dopiero niedawno przyznała, że urodziła córkę i zdradziła jej imię. Są pierwsze zdjęcia

Zdjęcia, które prezentujemy, przedstawiają Mulligan z 3-tygodniową córką na jednej z nowojorskich ulic. Aktorka troskliwie tuli do siebie maleństwo, a ono wczepia się rączkami w płaszcz matki.

Carey Mulligan, 30-letnia gwiazda takich hitów, jak "Była sobie dziewczyna" czy "Wielki Gatsby",
bardzo chroni swoją prywatność. Do tego stopnia, że do samego porodu w tajemnicy utrzymywała fakt, że w ogóle zaszła w ciążę. Ta sztuka udała jej się nader znakomicie, mi.in. dlatego, że po aktorce naprawdę trudno było domyślić, się, że zostanie matką.

<< CAREY MULLIGAN Z CÓRECZKĄ NA ULICY >>

Dyskrecja Mulligan była posunięta do tego stopnia, że dopiero w show Grahama Nortona napomknęła cokolwiek o swoim dziecku.

To dziewczynka - przyznała wtedy.

Dziewczynka ma na imię Evelyn i jest owocem związku aktorki z Marcusem Mumfordem, z którym wzięła ślub w 2012 roku. 30-letnia obecnie Mulligan jest o 2 lata starsza od męża.

Dziecko jest zdrowe. Zostali kochającymi rodzicami, a ich rodzina i przyjaciele są wzruszeni - informował "Us Magazine" wkrótce po narodzinach Evelyn.

Mąż Mulligan jest muzykiem i kompozytorem. Popularność zdobył z zespołem Mumford & Sons, grającym mieszaninę folku i rocka.

Zobacz, co Carey Mulligan mówi o swojej roli w filmie "Wielki Gatsby".

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: