Zelnik wkręcony przez Wojewódzkiego. Chciał wysłać Barcisia na emeryturę. Jest komentarz aktora

Po głośnej audycji są pierwsze komentarze głównych zainteresowanych.

Dziennikarz dzwoni i pyta Zelnika, o to, którego antysystemowego artystę można wysłać na wcześniejszą emeryturę za krytykowanie Andrzeja Dudy. Ten zastanawia się tylko chwilę i podaje dwa nazwiska: Łukaszewicza i Barcisia - tak w skrócie wyglądała "wkrętka" w audycji Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego "Książę i Żebrak" w Rock Radiu.

Nie będę tego komentował - powiedział krótko w rozmowie z Gazeta.pl Artur Barciś.

Dodatkowo, jak relacjonuje dziennikarz Gazeta.pl, Artur Barciś "chyba czuje się niezręcznie, bo dodaje, że nie chce skarżyć się na kolegę".

Olgierd Łukaszewicz jest za granicą i ma na razie wyłączony telefon.

Jerzy Zelnik odpowiedział na to nagranie oburzeniem:

W przekonaniu, że rozmawiam z kancelaria Prezydenta, zgodziłem się zebrać opinie artystów na temat wieku emerytalnego. Reszta to prowokacja! - napisał na Twitterze.

Dodał, że to "ubecka prowokacja", a pytania zostały dograne już po rozmowie z nim.

Abc

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (17)
Zelnik wkręcony przez Wojewódzkiego. Chciał wysłać Barcisia na emeryturę. Jest komentarz aktora
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 6

  Jeżeli to "ubecka prowokacja" to rozumiem, że pełnomocnik prawny pana Zelnika już przygotował pozew.

  Chociaż przy PiSożytach to różnie może być. Klęcznik de domo Pacynka vel 11 tysi nie pozwał redaktora Lisa i Newsweeka za materiał sugerujący jego nieetyczne zachowanie i kantowanie na publicznej kasie. Widać obawiał się, że Lis będzie w stanie udowodnić, że prezydent dumnego 38 milionowego kraju to mały geszefciarz. Z Zelnikiem i jego "ubecką prowokacją" może być podobnie. Wyrazi oburzenie w mediach i .... tyle. W końcu wie co i na kogo donosił:)

 • jasniepani

  Oceniono 5 razy 5

  Norek, odstąp choć jedną studzienkę kanalizacyjną.
  Gdzieś się trzeba schować przed kapusiami pisuaru, jak widać i słychać.

 • Gość: amanda

  Oceniono 6 razy 4

  Weź się chłopie do roboty jako aktor, jeśli jeszcze ktoś Ciebie potrzebuje. Bo po tym marnym zachowaniu, to pies z kulawą nogą nie będzie Ciebie chciał oglądać.

 • Gość: dawna wielbicielka

  Oceniono 3 razy 3

  A pan Zelnik coraz bardziej żałosny....

 • Gość: jagniecina

  Oceniono 1 raz 1

  Jest komentarz aktor, mowi tytuł.
  Nie bede komentował, mówi Aktor.
  Jesteście śmieszni i żałośni Plotku.

 • Gość: lena

  0

  Szuje, mówią, że nie było manipulacji, to jak wytłumaczyć fakt, że fragmentów rozmowy, które poleciały w radiu NIE MA wgl w tzw. "surówce"???!

 • Gość: Demaskujemy

  0

  Pan prezydent Andrzej Duda rozważa zaproponowanie panu stanowiska doradcy do spraw kulturalnych - zaczyna rozmowę z Zelnikiem pracownik radia, podając się za pracownika Kancelarii Prezydenta. - Chciałby też się skonsultować ws. artystycznych, ale też, jest taki projekt przechodzenia artystów na wcześniejszą emeryturę - kontynuuje.

  Jerzy Zelnik podejmując rozmowę umawia się na telefon, by ustalić spotkanie. Aktor zwraca też uwagę, że nie słyszy dobrze rozmówcy, w związku z tym, że jest na dworcu i komunikaty na peronie zagłuszają rozmowę. - Chodzi o to, żeby zaprosić kogoś też z drugiej strony barykady? - dopytuje.Tutaj Zelnik podaje nazwiska "z drugiej strony barykady" a rozmowa została zgrana z fragmentów kilku rozmów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX