Kochanka Włodarczyka pozbawi go praw rodzicielskich? "Córka go nie pamięta". Zdradza więcej: Napisał SMS-a "dla ciebie nic"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma roczną córkę ze swoją byłą kochanką, Magdaleną Radomską. Kobieta twierdzi, że sportowiec nie chce płacić alimentów, a do tego zaniedbuje kontakty z córką.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma nieślubną córkę, roczną Zuzię. Jednak, jak donosi "Twoje Imperium", bokser nie utrzymuje kontaktu z dzieckiem. Ma też złe relacje z jego matką. Przykładem to potwierdzającym może być opisana przez tygodnik sytuacja z 26 września.

Powiedział, że chce zobaczyć córkę. Byłyśmy u moich rodziców pod Rzeszowem. Powiedział, że przyjedzie, ale zjawił się dopiero po godzinie 21. Nie zważając na to, że dziecko o tej porze śpi, zażądał spotkania. Krzysiek do domu moich rodziców ma wstęp wzbroniony, a ja mu po nocy nigdzie Zuzi wozić nie będę, więc zaproponowałam, żeby wrócił następnego dnia. Zwyzywał mnie od najgorszych i ponownie oskarżył, że utrudniam mu kontakt z córką - opowiedziała w rozmowie "Twoim Imperium" Magdalena Radomska, matka córki boksera.

Krzysztof WBF/Eryk Schmidt

Jeszcze mocniejsze słowa pod adresem "Diablo" Włodarczyka zostały opublikowane przez "Na żywo". Według tygodnika bokser uchyla się od płacenia alimentów na córkę - zasądzona kwota to 2,5 tys. zł.

Oddałam sprawę do komornika, a ten stwierdził, że jego konta są puste. Tymczasem, jak sam przyznał na rozprawie sądowej, na same korepetycje płaci 1700 złotych miesięcznie. Wiem, że jego żona co dwa miesiące lata na egzotyczne wakacje, ubiera się u modnych projektantów. (...) Zgłoszę sprawę na policję, bo uchylanie się od płacenia alimentów jest przestępstwem - powiedziała Radomska.

Matka córki Diablo przyznaje też, że bokser zareagował bardzo nerwowo, kiedy dowiedział się, że Radomska nie godzi się na jego spotkanie z dzieckiem po godz. 21:

Padły mocne słowa, groźny. Zarzucił, że utrudniam mu kontakt z córką. Potem w SMS-ie napisał: "Dla małej wszystko, dla ciebie nic". Ten człowiek niszczy mnie psychicznie - przyznała.

Podobno matka Zuzi myśli o pozbawieniu praw rodzicielskich jej ojca.

Zuzia nie potrzebuje tak nieodpowiedzialnego ojca - mówi Radomska w "Na Żywo". - To smutne, ale ona nawet go nie pamięta. Nie wie, że jest ktoś taki jak tata. Muszę mieć możliwość decydowania o prawach córki, jej leczeniu, edukacji .
Nie będę już wyciągała ręki na zgodę. Rozważam odebranie mu praw rodzicielskich - poinformowała na łamach "Twojego Imperium".

 

 

kas, jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (27)
Kochanka Włodarczyka pozbawi go praw rodzicielskich? "Córka go nie pamięta". Zdradza więcej: Napisał SMS-a "dla ciebie nic"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 15 razy 15

  Całe Piaseczno wie że Włodarczyk to dziwkarz hazardzista i alkoholik. I do tego mało inteligentny.

 • smith81

  Oceniono 15 razy 13

  jak można mieć dziecko z gościem który nawet się wysłowić nie umie? przecież to prymityw już z samego wyglądu....jakoś nie szkoda mi tej panienki. doskonale wiedziała przed kim nogi rozkłada.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Ta laska musiała być bardzo nawalona, żeby z tym oblęgorem do łóżka pójść.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 7

  bo"trza"było głowa myslęć proszę pani a nie ci..ką...

 • Gość: A

  Oceniono 7 razy 7

  WSPÓŁCZUE DZIECKU RODZICÓW JUZ NA STARCIE MA PRZESRANE

 • Gość: dave

  Oceniono 8 razy 4

  Poważne pytanie do pismaków: Jakie trzeba spełniać wymagania, aby związek dwóch osób był odpowiednio przez was nazywany? Zauważam, że "szary człowiek" to konkubent,konkubina, tutaj sportowiec ma kochankę, ale jak już jakiś celebryta bądź znana osoba to partner/partnerka, tak samo w stosunku do pedalstwa:partnerzy. Może zdecydujcie się wreszcie jak nazywać rzeczy po imieniu??

 • antekpurna

  Oceniono 4 razy 4

  to wszystko tak brzmi jak - 'a jego żona se lata i ma drogie ciuchy, a ja nie a też bym chciała. i smsa mi wysłał, że dla mnie nic ;(( niszczy mnie psychicznie'

 • jan osik

  Oceniono 3 razy 3

  było nie dawać doopy byle komu.
  tylko np. księdzu....
  oczywiście dać na tacę a nie doopy ...
  księża doop nie biorą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX