Karolina Korwin Piotrowska i Wojewódzki nie lubią się. Teraz dostało się też Renulce. "To ta kobieta, co..."

"To ta kobieta, co głównie stopy pokazuje na Instagramie?". Karolina Korwin Piotrowska pozwoliła sobie na odrobinę złośliwości pod adresem Renaty Kaczoruk podczas programu "Na językach".

W programie "Na językach" stałym elementem jest przegląd ważnych wydarzeń tygodnia, a tym razem przyglądano się także tym nie tylko show-biznesowym. Wspomniano bowiem coming out księdza Charamsy oraz przytoczono wypowiedzi gwiazd, które skomentowały wystąpienie duchownego.

Renata Kaczurk, powiedziała, że to jest "Pierwsza Wyzwolona Dusza w Kościele" - zacytowała jej wpis z Instagrama Basia Pasek.
To ta kobieta co głównie pokazuje stopy na Instagramie? - zapytała nie bez wyczuwalnej złośliwości Karolina Korwin Piotrowska
To jest ta kobieta, która jest kobietą Kuby Wojewódzkiego - wyjaśniono dziennikarce.

Niestety realizatorzy nie pokazali reakcji Korwin Piotrowskiej. Dało się słyszeć pytanie "a poza tym?" Ponieważ kamera pokazywała screen z Instagrama modelki, a mówiła więcej niż jedna osoba, nie można z pewnością stwierdzić, czy zadała je Karolina Korwin Piotrowska. Nawet jeśli nie był to jej komentarz, to wcześniejsze pytanie (to niemożliwe, aby nie słyszała, kim jest Kaczoruk) stanowiło już wystarczający przytyk.

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

Wzajemna niechęć Wojewódzkiego i Piotrowskiej nie jest żadną tajemnicą. Ich relacje zaostrzyły się kiedy parę tygodni temu showman nazwał ją "najbrzydsza polską dziennikarką".

karo

Więcej o:
Komentarze (6)
Karolina Korwin Piotrowska i Wojewódzki nie lubią się. Teraz dostało się też Renulce. "To ta kobieta, co..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: morte

  Oceniono 6 razy 2

  no i miala rację, bo kimże jest pani Renata Kaczoruk? jest modelka, lekko zwiędłą już, bez specjalnych osiągnięć w międzynarodowym światku, jest też teoretycznie dziewczyną Kuby Wojewódzkiego, jest może wykształcona, a może tylko po LO, na pewno nie jest żadnym autorytetem do cytowania, bo równie dobrze można panią Czesię z kiosku zapytać , co sądzi o tym albo o owym. no chyba że bycie z Wojewódzkim jakoś szczególnie nobilituje i wyposaża w wiedzę, intelekt i bóg wie co jeszcze, że każda doopa, która przeszła przez jego łóżko z automatu staje się polską wersją Susan Sontag ;))))

 • jumanji

  Oceniono 1 raz 1

  korwin piotrowskiej nie cierpie, baba tak wredna ze to az sie w glowie nie miesci. krytykuje wszystkich a sama robi doladnie to samo co oni. hipokryzja level 10000000

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 1 raz 1

  ...jak sie żydy biora za łby, to lepiej stac z boku i po prostu obserwowac chrupiac popcorn....

 • Gość: M

  0

  Wojewódzki stary gej i Piotrowska stara lesba- wojenka w światku LGBT.

 • Gość: mariann

  Oceniono 2 razy 0

  Ulubiona Ukraińska sprzątaczka Wojewódzkiego

 • Gość: mm

  0

  w sumie kto się czubi ten się lubi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX