Maja Hyży obsmarowała byłego męża w tabloidzie. Jest odpowiedź Grzegorza

Byli małżonkowie początkowo dogadywali się dobrze - przynajmniej na pokaz. Tego stanu nie udało się jednak utrzymać. Teraz zaczynają publicznie prać brudy.

Maja Hyży przez długi czas mówiła, że z byłem mężem ma relacje dobre, ale nieautoryzowany wywiad dla "Twojego Imperium" podważa wiarygodność jej słów. Piosenkarka powiedziała m.in. że eksmąż nie odwiedza dzieci i płaci wyjątkowo niskie alimenty jednocześnie samemu żyjąc "na wysokim poziomie". Wywiad wywołał burzę. "Party" skontaktowało się z muzykiem po komentarz w tej sprawie.

Odsyłam państwa do mojego prawnika - usłyszeli.

Prawnik Grzegorza Hyżego przygotował od razu krótkie, acz wiele mówiące oświadczenie.

W związku z tym, że podjęte przez Pana Grzegorza Hyżego pozaprawne próby ochrony jego dobrego imienia naruszonego ostatnimi medialnymi wypowiedziami jego byłej żony Pani M. Hyży, odnoszącymi się między innymi do wywiązywania się przezeń z obowiązków rodzicielskich względem wspólnych małoletnich dzieci stron, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, Pan Grzegorz Hyży zdecydował się na podjęcie w tej sprawie formalnych kroków prawnych - czytamy w oświadczeniu prawnika wysłanego magazynowi "Party".

Byli małżonkowie przez kilka miesięcy "pozowali" na pogodzonych ze sobą i swoim decyzjami. Tego stanu nie udało się jednak utrzymać. Teraz zaczynają publicznie prać brudy.I coś nam się wydaje, że to dopiero początek.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (39)
Maja Hyży obsmarowała byłego męża w tabloidzie. Jest odpowiedź Grzegorza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gabi

  Oceniono 11 razy 9

  Sądzę, że gdyby odwiedzał dzieci, ona nie podnosiłaby kwestii. Jeżeli podejmuje "kroki prawne" w stosunku do byłej żony - m a t k i swoich dzieci, zamiast sobie pogadać z kobietą o co ma do niego żal, to niestety d u p e k z niego. Ona na zawsze zostanie matką jego dzieci, wiele zniosła by je dla niego urodzić. No i mała wskazówka dla NOWEJ, lepszej kobiety jego życia, że pan, bez względu na wspólnie posiadane potomstwo jest w stanie dążyć do racji w stylu "oko za oko" "ząb za ząb" to szkodzi również niestety interesom dzieci owych. Poza tym taki jakiś ten Grzegorz nieciekawy wizualnie, a że trochę tej popularności zdobył to też mu się wydaje nie wiadomo co. "Kroki prawne podejmuje" ha,ha,ha, ale gwiazda ! Niczym Elton John ! No rzeczywiście....,

 • Gość: ida

  Oceniono 10 razy 8

  Gnojek jeszcze jej grozi...

 • Gość: ytrfgh

  Oceniono 8 razy 8

  jaki on ma nieprzyjemny ryj co te laski w nim widzą.

 • Gość: hamster

  Oceniono 5 razy 5

  Wywlekanie brudów to szambo. Ale facet jest ojcem jej dzieci, zostawił ją samą z całym bałaganem, a sam hasa sobie z nową laską. Not fair. Co prawda sądząc ze zdjęcia to jakiś pajac w babskich ciuchach, ale kurde zrobił dzieci i na tym jego rola się skończyła? Szczególnie, że to chłopcy, więc potrzebują/będą potrzebować ojca. Weź gościu tyłek w troki i zamiast płacić adwokatowi czy radcy, pojedź do synów, przytul, weź na mecz i płać na nich.

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 4

  Ona ma racje, niech ponosi konsekwencje nie tylko finansowe, ale również moralne....

 • Gość: cece

  Oceniono 3 razy 3

  skrzywdzona kobieta,została sama z dzieciakami kiedy Pan Chyży wyciera tyłkiem ścianki, dupek a nie gwiazdor, ZERO klasy

 • mexsykanka

  Oceniono 1 raz 1

  zalosny dupek kim on jest nie cierpie gnoja i jego krzywego usmiechu

 • Gość: Adam

  0

  Ale siła rzeczy. Kim jest ta baba?

 • agora7

  0

  Pani Maju, jest już Pani dość znaną osoba , więc nie musi Pani szukać sławy w taki sposób. Nie jest Pani jedyną kobietą samotnie wychowującą dzieci i niech Pani zachowa klasę. Po co robić śmietnik z własnego życia? Po co opowiadać całemu światu o swoich tak intymnych sprawach ? Bierze pani z życia celebrytów to, co najgorsze.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX