Kim Kardashian zdradziła imię syna? Nie takie, jak myślicie. "Mnie się podoba, ale Kanye..."

Jesteśmy o krok od ogólnonarodowej, a może i ogólnoświatowej debaty o imieniu nienarodzonego syna Kim Kardashian i Kanye'a Westa. Co ciekawe, zdanie przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych liczy się tu najmniej.

Kiedy pierwsza córka Kim Kardashian i Kanye Westa otrzymała na imię North (Północ) było więcej, niż pewne, że imię kolejnego dziecka para celebrytów wybierze przy pomocy kompasu. Ich kompas pracuje akurat inaczej, niż wszystkie, i aktualnie pokazuje na Wschód.

Podoba mi się imię Easton - powiedziała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. - Nie sądzę, żeby spodobało się mojemu mężowi, ale mnie tak.

Wygląda na to, że Kim ze zdaniem swojego męża, który w 2020 roku zamierza kandydować na urząd prezydenta USA, niespecjalnie się liczy. W każdym razie do 2020 roku, bo potem może zmienić zdanie.

To, w którą stronę patrzymy, jest ważne, a jeszcze ważniejsze, żeby patrzeć w tę samą, co Kim. A ona akurat nie ma ochoty patrzeć na Południe.

Wywracam oczami za każdym razem, kiedy ktoś mówi South - przyznała bez ogródek Kim.

Tak naprawdę, to para jeszcze ponoć nie zdecydowała, jak nazwie syna.

Zacznę o tym myśleć, kiedy będę w ósmym miesiącu ciąży. Mam więc na to jeszcze cały miesiąc - dodała.

To może być jednak li tylko próba odwrócenia naszej uwagi (w inną stronę świata?), ponieważ według znajomych pary imię wszystko jest już postanowione, a skoro Kim podoba się Easton, to tak ma być i kropka.

Easton jest już wybrane. Jest pewne, że chłopiec będzie nosił imię Easton - informuje źródło, na które powołuje się portal "Daily Mail".

Ellen DeGeneres co prawda proponowała Mid, Wild i Wild Wild, ale Kim propozycje odrzuciła. Zapewne dlatego, że na jej kompasie nie ma takich stron świata.

Easton West? Ładnie. North West już jest. Będzie Easton West, a potem? South West? West West? Kim, odłóż ten kompas! Zdecydowanie wolimy Wild Wild.

Zobacz, jak Kim wygląda w ciąży.

alex

Kim Kardashian Aplikacja Plotek


Więcej o: